Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
Rövid táv ‘S’ - 11.6 km
Sorszám Név Születési dátum Lakhely (város) Egyesület (ha van) Fizetve
1 Sáfrán Eszter 1992 Székesfehérvár
2 Tokodi Zsuzsanna 1979 Érd
3 Szakál Kata 1986 Székesfehérvár
4 Müller Emese 1976 Érd
5 Müller Emese 1976 Érd
6 Fehér Viktor 1986 Budapest
7 Karádi Adél 1991 Budapest Kiryoku Budapest
8 Fekti József 1987 Sárbogárd
9 Papp Marianna 1971 Székesfehérvár FutAnyu
10 Hegedűs Tímea 1987 Budapest
11 Kovácsné Molnár Mónika 1973 Gyúró
12 Molnár Tamás 1975 Pécel
13 Kiss Zsófia 1993 Budapest
14 Mózes Gábor 1984 Székesfehérvár
15 Dőry-Végh Timea 1982 Kápolnásnyék
16 Gárdai Mercédesz 1989 Budapest
17 Zöld Imre 1968 Budapest
18 Benedikty Kata 1979 Veszprém
19 Márton Imre 1980 Érd
20 Barna Melinda 1985 Budapest Adidas Runners Budapest
21 Bercsik Krisztina 1973 Budapest
22 Kovács Réka 1986 Székesfehérvár
23 Polcsik Nóra 1985 Budapest
24 Tóth Bianka 1989 Budapest
25 Sülyi Szabina 1985 Székesfehérvár
26 Hölgye Gabriella 1977 Dunakeszi
27 Gáncs Dániel 1987 Vác
28 Juhász András 1991 Budapest
29 Piszter-Berghold Cecília 1988 Székesfehérvár
30 Kun Szabolcs 1980 Sárbogárd RunBogárd Futóklub
31 Dr. Paszternákné Filus Erzsébet Ildikó 1976 Dunaújváros
32 Furka Aliz 2002 Dunaújváros
33 Nowosielski Júlia 1981 Budapest
34 Bernert Renáta Krisztina 1976 Dunaújváros
35 Hajdics István 1970 Dunaújváros
36 Szabó Gergely 1975 Almásfüzitő Aloxid VSE
37 Soós Csaba 1982 Páty
38 Erdei Barbara 1988 Gyömrő
39 Bóbis Attila 1977 Izsák Nincs
40 Fischer-Colbrie Tímea 1979 Budapest
41 Fazekas Judit 1980 Budapest
42 Forgó Eszter 1989 Budapest
43 Farkasdi Éva 1978 Budapest
44 Szűcs Attila 1986 Budapest
45 Kiss Székely Júlia 1984 Budapest
46 Menyhárt Csilla 1979 Fehérvárcsurgó
47 Kocsi Melinda 1973 Székesfehérvár
48 Kiss Borbála 1986 Budapest
49 Tőkés Tamás 1991 Marosvásárhely
50 Horváth-Olasz Anita 1986 Pákozd
51 Horváth Erika 1975 Érd
52 Szednár Roland 1991 Kisbér
53 Udvardy György 1978 Budapest
54 Németh Nóra 1984 Budapest
55 Kovács Anita 1983 Lovasberény
56 Csurka Anikó 1987 Budapest
57 Német-Bucsi István 1977 Úrhida Úrhida Triatlon
58 Halász Kata 1987 Budapest
59 Váczi Attila 1985 Budapest
60 Szabó Beáta 1974 Fót
61 Dr. Boda Réka 1986 Mohács
62 Lőrincz Erika Kitti 1986 Nagyberény
63 Gőgös István 1982 Kisláng
64 Dr. Pesti Eszter 1984 Pécs Bányász TC Vasas
65 Gombos Kata 1978 Dunaharaszti
66 Tapolczay Noémi 1987 Budapest
67 Gulyás Zoltán 1974 Budapest Suhanj!
68 Spengler Adrienne 1980 Budapest Suhanj!
69 Joczik.Beata 1975 Budapest
70 Szijjártó Gábor 1988 Dombóvár
71 Mészáros Edina 1973 Szigetszentmiklós
72 Tasnádi László 1990 Budapest WSE
73 Horvathné Bolla Júlia 1981 Gyomore
74 Iváncza Zsolt 1980 Gyomore
75 Vági Kitti 1995 Polgárdi
76 Peggy Renner 1972 Las Vegas
77 Hugyecz Renáta 1994 Nagykőrös Mozdulj Érte!
78 Szijjártó Anita 1982 Budapest
79 Szijjártó Anita 1982 Budapest
80 Berta Dániel 1973 Budapest
81 Berta József 1947 Budapest Mozdulj Érte
82 Lengyel Ágota 1976 Diósd
83 Torday Julianna 1996 Pilisszentiván
84 Réső Ildikó 1981 Majosháza
85 Gelley Viktória 1980 Baja
86 Teski Annamária 1991 Budapest
87 Haraszthy Hajna 1974 Budapest
88 Bíró Andrea 1995 Budapest Trinotalone SE
89 Ujj Tibor 1989 Budapest
90 Nagy Gergő 1981 Budapest
91 Szatmári Szilvia 1973 Budapest KOLÓnia
92 Ladócsi Mónika 1973 Vác KOLOnia SE
93 Dancs Gergő 1982 Székesfehérvár
94 Orczán Csongor 1982 Budapest
95 Bödőcs Barbara 1982 Budapest
96 Cseh József 1978 Sukoró
97 Szendrei-Szabó Kinga 1982 Kápolnásnyék Mozdulj Érte
98 Lendvai Dániel 1978 Pákozd
99 Horváth Ildikó 1979 Esztergom Esztergomi Futóművek AS
100 Csapó-Kah Szilvia 1985 Velence
101 Zala Zsolt 1983 Budapest
102 Papp Csaba 1975 Budapest Suhanj!
103 Bencsik Attila 1970 Budapest Knorr-Bremse
104 Bercsik Lóránt 1974 Budapest
105 Nyiredi Enikő 1997 Székesfehérvár
106 Lovas Brigitta 1992 Budapest
107 Demeter Dávid 1989 Karcag
108 Vajdai Tünde 1979 Szár
109 Csákány Éva 1982 Csákvár
110 Horváth György 1968 Piliscsaba X2S
111 Somogyi Andrea 1974 Székesfehérvár
112 Zala Zsolt 1983 Budapest
113 Éger István 1987 Budapest
114 Bödőcs Barbara 1982 Budapest
115 Sörös István 1969 Izsák KOLON FUTÓKLUB
116 Dr. Wirth Andor 1984 Budapest KOLÓnia SE
117 Kecskeméti László 1985 Budapest
118 Bognár Róbert 1990 Székesfehérvár
119 Magda Szimonetta 1993 Nadap
120 Dr.Joványné Papp Szilvia 1979 Budapest
121 Erdélyi Csaba 1987 Székesfehérvár
122 Balázs Ádám 1970 Budapest
123 Jaczó Gábor 1987 Székesfehérvár
124 Lukács Daniella 1988 Gyöngyös
125 Pinczés Balázs 1975 Székesfehérvár
126 Tamas Gerber 1973 Budapest
127 Mészáros Nóra 1989 Budapest
128 Kátai Máté 1990 Pusztaszabolcs
129 Varga István 1961 Izsák
130 Lákics Balázs 1983 Budapest
131 Fazekasné Jánócsik Zsuzsanna 1970 Nyírpazony
132 Dr. Serfőző Andrea 1974 Nyíregyháza
133 Dudás Ede 1970 Nyíregyháza
134 Pápai Imre 1984 Kápolnásnyék
141 Szombath Attila 1971 Székesfehérvár
Közép táv ‘M’ - 16.99 km
Sorszám Név Születési dátum Lakhely (város) Egyesület (ha van) Fizetve
1 Forró Tibor 1997 Érd OCR Érd
2 Szabó Márton 1978 Pilisszántó
3 Paulovicz Marianna 1989 Pilis
4 Pataki Zsófia 1976 Pilisvörösvár
5 Beke József 1970 SzékesfehérváSzékesfehérvár
6 Czéczei Zita 1976 Gárdony
7 Pintér András 1975 Tárnok Tárnok Sprint SE
8 Solymosi Enikő 1993 Veszprém
9 Kovács Levente 1977 Kápolnásnyék
10 Havasi-Kovács Viktória 1981 Kápolnásnyék
11 Simon Róbert 1980 Szabadbattyán Világtechnika Túra Team
12 Baladincz István 1975 Veszprém
13 Baladincz Éva 1976 Tárnok
14 Boda Balázs 1990 Mohács
15 Patocskai-Lunk Eszter 1985 Bakonyszentlászló
16 Takács Erzsébet 1985 Budapest
17 Bognár Róbert 1990 8000 Székesfehérvár
18 Buczkó Beáta 1989 Érd
19 Garai Csaba 1983 Érd
20 Ispán Erika 1970 Gárdony
21 Kohl Dániel 1992 Székesfehérvár
22 Szabó Rita 1966 Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE
23 Dudás Anita 1986 Székesfehérvár Gazella Team
24 Királyné Kerti Ágnes 1970 Székesfehérvár Plandurance
25 Király István 1969 Székesfehérvár Plandurance
26 Szigetvári Szilvia 1978 Budapest
27 Szőnyi Gábor 1976 Budapest
28 Biróné Szabó Krisztina 1984 Budapest
29 Gulyás Balázs 1992 Zalaegerszeg
30 Szücs Lilla 1991 Sárkeresztes
31 Kemény Tímea 1989 Bakonybánk
32 Pápai Attila 1988 Velence
33 Jurenka Zsófia 1990 Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE
34 Dr. Gozdán Gabriella 1979 Budapest
35 Lengyel Tibor 1962 Székesfehérvár
36 Vas Lenke 1971 Budapest
37 Takács Zsolt 1973 Albertirsa
38 Vargáné Bokor Bernadett 1981 Pátka
39 Radicsné Klément Szilvia 1984 Székesfehérvár
40 Szalay Tamás 1991 Törökbálint
41 Boronyák Viktória 1985 Zalaegerszeh
42 Maitz Kata 1979 Tordas
43 Petrás Péter 1980 Érd
44 Pesti Attila 1966 Csókakő
45 Veres Róbet 1982 Budapest
46 Nagy Nedda 1992 Budapest
47 Cseke Ferenc 1982 Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE
48 Tóth Zsuzsanna 1974 Budapest
49 Bella Dániel 1984 Kaposvár
50 Szűcs Imre 1986 Pécs
51 Török Attila 1967 Dunaharaszti
52 Csabai Attila 1977 Budapest
53 Terna Szilvia 1980 Budapest
54 Mikula Brigi 1992 Budapest
55 Szende János 1989 Budapest
56 Székely András 1980 Siófok
57 Pécsi Annamária 1971 Budapest FTC
58 Bonyhádi Szilvia 1975 Veszprém Veszprémi Triatlon Egylet
59 Pintér András 1996 Budapest
60 Brózik Dorka 1977 Budapest
61 Váraljai Jakab 1977 Biatorbágy
62 Farkas Attila 1988 Szombathely
63 Stark Gergely 1981 Tata
64 Wolf Péter 1977 Székesfehérvár
65 Urgasz Krisztina 1973 Budapest KOLÓnia SE
66 Nyerges Krisztián 1994 Székesfehérvár
67 Tokicsné Baki Krisztina 1977 Százhalombatta SZVISE
68 Dr. Takács Eszter 1978 Pázmánd FutAnyu
69 Molnár József 1973 Pázmánd
70 Kovács Szandra 1988 Budapest
71 Deák Zoltán 1987 Gárdony Alba Triatlon És Szabadidő SE
72 Pintér Ádám 1988 Budapest Sashegyi Gepárdok
73 Lendvai Zsolt 1974 Gárdony FTC Triatlon
74 Deák Zoltán 1973 Izsák
75 Hoffmann Zoltán 1975 Szár
76 Királyné Laász Darinka 1963 Mosonmagyaróvár
77 Dr. Huszti György 1985 Budapest Swimrun Hungary SE
78 Tóth Linda 1983 Budapest
79 Joó Fruzsina 1986 Budapest Gizion
80 Szabó Zoltán 1988 Budapest Gizion
81 Sinkó Dóra 1975 Budapest
82 Szélinger Péter 1974 Budapest
83 Czimer Tibor 1976 Székesfehérvár
84 Gyurkóczi Henrietta 1976 Tárnok
85 Surányi Ákos 1974 Sukoró
86 Mikoláné Fekete Mária 1990 Székesfehérvár Gazella Team
87 Dombi Roland 1984 Győrújbarát
88 Hornyai Zoltán 1973 Budapest KOLÓnia
89 Koch Bálint 1977 Velence
90 Takács Erzsébet 1985 Budapest
91 Tribol Zsolt 1975 Budapest KOLÓnia SE
92 Lucza Gábor 1983 Budapest
93 Prunner Zsuzsi 1974 Szigetszentmiklós
Hosszú táv ‘L’ - 25.69 km
Sorszám Név Születési dátum Lakhely (város) Egyesület (ha van) Fizetve
1 Katona Krisztina 1978 Székesfehérvár
2 Csákvári Zsigmond 1984 Budapest #kepzeletbelibaratok
3 Scheer Petra 1984 Budapest
4 Hegedüs János 1974 Székesfehérvár
5 Lajkó Mónika 1973 Jánoshalma
6 Katona Mihály 1996 Tápiószőlős
7 Virág Ádám 1993 Budapest
8 Mitru László 1953 Csókakő
9 Szűcs András Zoltán 1975 Budapest Trinotalone SE
10 Prém Tamás 1976 Budapest
11 Csőke Erika 1976 Mór
12 Juhos Péter 1979 Székesfehérvár
13 Koncsár Andrea 1975 Veresegyház
14 Kovács Dóra 1970 Biatorbágy Kilométergyűjtők SE
15 Varga Szilvia 1974 Érd Bátor Kicsi Lélek Alapítvány
16 Turóczyné Scher Anita 1980 Ászár
17 Viczián-Cseh Lilla 1986 Pákozd
18 Wetterhán Anna 1984 Budapest
19 Némethné Killer Zsanett 1977 Nagylók
20 Kaluz Ákos Bertalan 1981 Székesfehérvár Honvéd Szondi SE
21 Nemes Zsuzsanna 1975 Érd
22 Mádi János 1971 Sárbogárd
23 Szabó Péter 1984 Tiszafüred
24 Tolnai László 1980 Győrújbarát
25 Zekéné Németh Gabriella 1975 Sopronhorpács
26 Csákvári Zsigmond 1984 Budapest
27 Kamerer Gordzs 1995 Kiskunyhofele
28 Balogh Ferenc 1975 Simontornya
29 Nagy Márk 1988 Budapest
30 Győrffy András 1974 Dunakeszi Suhanj
31 Varga Zoltán 1980 Budakeszi
32 Benke Gabriella 1974 Telki
33 Székely Ágnes 1975 Budapest
34 Gecső Gergely 1987 Budapest
35 Kabai István 1965 Jánoshalma
36 Matt Donnard 1982 Székesfehérvár Team Arch Noe
37 Radovics Balázs 1987 Százhalombatta
38 Szikra László 1981 Érd
39 Szalai Szilárd 1986 Aba
40 Szűcs Zsolt 1973 Budapest HASE
41 Resz András 1977 Várpalota
42 Surányi Bence 1984 Budapest
43 Tóth Alexandra 1991 Budapest
44 Berki Edina 1991 Kaba
45 Somlyó Máté 1979 Sárszentmihály Tomfit
46 Joó Rudolf 1975 Budapest
47 Dr. Sisa Dániel 1980 Velence
48 Prisztóka Kitti 1982 Budapest
49 Dunai Mariann 1988 Vecsés
50 Janka Zoltán 1988 Budapest
51 Ferenczi Attila Maxim 1984 Budapest
52 Matzon Ákos 1990 Budapest
53 Gilián Judit 1973 Szekszárd
54 Musch Zsolt 1964 Szekszárd
55 Sinka András 1992 Velence Dunafém Kajak-Kenu Egyesület
56 Pál Péter Tamás 1978 Velence
57 Mayer Anett 1978 Budapest
58 Fatter Mónika 1979 Kistarcsa
59 Tarjáni Viktor 1978 Dunakeszi STG-ST
60 Méder Mirella 1992 Hosszúhetény
61 Kovácsné Mitzl Ágnes 1977 Budapest
62 Arany Enikő 1991 Székesfehérvár Fehérvári Futótűz SE
63 Hertelendi Zsolt 1979 BUDAPEST
64 Vincze Róbert 1979 Budapest
65 Lengyel Lilla 1987 Veszprém Csécsei Team
66 Szegedi Attila 1985 Budapest
67 Kotlárné Varga Krisztina 1982 Budapest
68 Pintér Ferenc 1970 Budapest
69 Czupor Szabolcs 1978 Várpalota Fitten Várpalotáért Se.
70 Simon László 1973 Diósd
71 Gyimesi Attila 1968 ERD
72 Sárdiné Simonyi Nikolett 1987 Dorog Dorogi Futókör Sportegyesület
73 Sárdi Tamás 1984 Dorog Dorogi Futókör Sportegyesület
74 Varjasi Dávid 1990 Nyíregyháza Trinotalone SE
75 Czaltig Zsolt 1974 Százhalombatta
76 Griecs Péter 1980 Budaörs UTC-Szufla
77 Borszukovszki Anita 1975 Budapest
78 Hermann Zoltán 1965 Budapest KOLÓnia SE
79 Szalai Ferenc 1970 Budapest KOLÓnia SE
80 Kovács Mónika 1975 Budapest KOLÓnia SE
81 Janovits Péter 2000 Budapest KOLÓnia SE
82 Varga Gábor 1984 Bakonycsernye Sashegyi Gepárdok
83 Mikolicz László 1977 Bicske
84 Marxreiter Ábel 1977 Velence
85 Agócs Róbert 1978 Hort Angyalcipők
86 Hatvani Nóra 1988 Kecskemét
87 Révai Menta 1990 Székesfehérvár Gazella Team
88 Boros Benedek 1975 Budapest
89 Gálik Ervin 1970 Salka Esztergomi Futóművek AS
90 Hegymegi Dávid 1985 Győr
91 Tenczer Letti 1991 Budapest
92 Sághy Balázs 1984 Budapest
93 Vogel Zsolt 1965 Budapest Kolónia SE / TávfutóMűvek
94 Kovács Zoltán Zsánklód 1974 Budapest Távfutó Művek
95 Deák László 1980 Baks
96 Nagy Péter 1979 Budapest
97 Hegyi-Sági Adrienn 1983 Budapest
98 Hegyi Attila 1984 Budapest
99 Galamb Gábor 1979 Szada
100 Márton-Szűcs Eszter 1992 Nagykőrös
101 Wittmann János 1981 Veszprém
102 Semsei Bálint István 1996 Balatonboglár
103 Kiss István Elek 1981 Székesfehérvár
104 Hornyai Zoltán 1973 Budapest KOLÓnia
105 Dobos Kornél 1989 Polgárdi
106 Tibor Éva 1982 Herceghalom
107 Hajduk Eszter 1979 Budapest