Az esemény adatai

Regisztrációs lista
1.3 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Balogh Ákos 2011 Százhalombatta
2 Szántai Mónika 1985 Dunavarsány
3 Szántai Attila 1983 Dunavarsány
4 Horváth László 1983 Budapest
5 Horváth-Németh Barbara 1990 Budapest
6 Farkas Doroti 2011 Budapest
7 Kőnig Konor Kende 2016 Dunaharaszti
8 Kőnig Kármen Kendra 2017 Dunaharaszti
9 Kurucsai Zsanett 1989 Dunaharaszti
10 Kőnig Kornél 1981 Dunaharaszti
11 Kada Gergely Erik 2010 Budapest
12 Fazekas Zoltánné 1971 Gyál
13 Fazekas Levente 2010 Gyál
14 Puzsik Zsanna 2013 Nagyvenyim
15 Kardos Zétény 2012 Áporka
16 Kardos Gergő 2014 Áporka
17 Kardos Anita 1986 Áporka
18 Kardos Zoltán 1983 Áporka
19 Gál Betti Magdolna 2013 Dunaújváros
20 Gál Fanni Emőke 2011 Dunaújváros
21 Borbély Attila 1970 Dunaújváros
22 Kis-Juhász Anita 1981 Dabas
23 Sági Izabella 2017 Dabas
24 Sági Szilárd 2015 Dabas
25 Sági Richárd 1979 Dabas
26 Kovács Kitti 2013 Kiskunfélegyháza
27 Kovács Kornél 2016 Kiskunfélegyháza
28 Csenki Lívia 1976 Kiskunfélegyháza
29 Nagy Annamária 1976 Budapest
30 Varga Klára 1962 Budapest
31 Varga Viktória 1976 Ráckeve
32 Polyák Anikó 1980 Tököl
33 Marsovszky Dóra 2013 Tököl
34 Székely Panna 2011 Budapest
35 Molnár Judit 1983 Budapest
36 Pál Dominik Szedrik 2010 Csomád
37 Tóth Zétény 2013 Bugyi
38 Tymków Izabela 1980 Dunaharaszti
39 Csányi Tamás 2014 Dunaharaszti
40 Csányi Róbert 2014 Dunaharaszti
6.3 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Nép Aranka 1970 Szigethalom
2 Gál Andrea 1974 Budapest
3 Ferenczy Krisztina 1975 Szigethalom
4 Buzsigán Andrea 1975 Tököl
5 Pechmann Adrienn 1983 Ráckeve
6 Sass Diána 1986 Érd
7 Kovács Lászlóne 1959 Székesfehérvár
8 Zeitler Tünde 1973 Dunavarsány
9 Kocsis József 1974 Budapest
10 Dr. Angyal Zsuzsanna 1979 Budapest
11 Kardos Zalán 2010 Budapest
12 Németh Dániel 2008 Budapest
13 Németh Bence 2008 Budapest
14 Szücs Zoltán 1965 Ráckeve
15 Schweigert Árpádné 1960 Budapest
16 Molnár Lajos 1963 Budapest
17 Pap Ferencz 1970 Szigetszentmiklós
18 Kicsiné Csikós Anikó 1969 Törökszentmiklós
19 Dr. Horváth István 1970 Győr
20 Vincze Mariann 1977 Agárd
21 Molnár Krisztina 1975 Tököl
22 Zsanett Kurucsai 1989 Dunaharaszti
23 Menyhárt Zsolt 1984 Hernád
24 Kiss Réka 1990 Nagykőrös
25 Richter Ferenc 1938 Budapest
26 Kelő Sára 1966 Budapest
27 Zoltán Blazsek 1961 Ecser
28 Győri Dolli Diána 2009 Kiskunfélegyháza
29 Kiss Anett 1993 Szentendre
30 Pozsgai Boldizsár 2008 Tököl
31 Makó Miklós 2008 Baracs
32 Strifler Angéla 2009 Dunaújváros
33 Nagy Vivien 2007 Rácalmás
34 Gál Dóra 2007 Dunaújváros
35 Borbély Áron 2009 Dunaújváros
36 Horváth Barnabás 2011 Dunaújváros
37 Árgyelán Bálint 2007 Dunaújváros
38 Strifler László 1974 Dunaújváros
39 Mara Viorel 1976 Chisineu-Cris
40 Mara Fabian Mario 2006 Chisineu-Cris
41 Horváth Lóránt 2012 Budapest
42 Horváth Olivér 2014 Budapest
43 Ubrankovics Tibor 1974 Budapest
44 Hehl Balázs 1983 Budapest
45 Kis-Juhász Anita 1981 Dabas
46 Nagy Kata 1968 Budapest
47 Benke Krisztina 1993 Tököl
48 Benke Dávid 1993 Tököl
49 Gál Péter 1976 Dunaújváros
50 Gál Andrea 1975 Dunaújváros
51 Krátky Egon 1977 Dunavarsány
52 Faludy László 2013 Ócsa
53 Jáger Mónika 1976 Budapest
54 Fentor Csaba 1974 Ócsa
55 Libricz Mária Maya 1971 Budapest
56 Lázár Zsanna 2011 Szigetújfalu
57 Lázár Győző 1971 Szigetújfalu
58 Kovács Gabriella 1975 Mocsa
59 Illés Levente 2004 Mocsa
60 Kovács Zsolt 1981 Halásztelek
61 Forintos Bettina 1982 Budapest
62 Péntek Andrea 1969 Szeged
63 Csenki Lívia 1976 Kiskunfélegyháza
64 Kozák Mária 1967 Tököl
65 Mészáros Szonja 1988 Tatabánya
66 Huszár Zoltán 1994 Tatabánya
67 Varga Klára 1962 Budapest
68 Jurászik Gábor 1978 Szabadszállás
69 Jurászikné Varga Zsuzsanna 1979 Szabadszállás
70 Domján Ferenc 1967 Kunszentmiklós
71 Szell Endre 1976 Dunaharaszti
72 Rajner Csabáné Kati 1975 Szabadszállás
73 Éva Horváth 1975 Százhalombatta
74 Martincsák Illés 1968 Budapest
75 Erős János 1969 Budapest
76 Erika Kovácsné Bogó 1967 Perkáta
77 Marcsa Ferenc 1971 Tököl
78 Ignácz Magdolna 1950 Budapest
79 Viktória Molnár 1981 Százhalombatta
80 Magda Máté 1989 Budapest
81 Schweigert Árpádné 1960 BudapestBudapest
82 Marsovszky Anna 2009 Tököl
83 Marsovszky László 1980 Tököl
84 Bánkuti Zsanett 1986 Hatvan
85 Weisz László 1968 Budapest
86 Szeitz István 1973 Budapest
87 Kondár Béla 1975 Tököl
88 Kondár Dávid 2007 Tököl
89 Eper-Juhász Réka 1993 Nagyvenyim
90 Hutera Katalin 1996 Mezőkövesd
91 Judit Cakó 1971 Budapest XVIII.
92 Cakó László 1954 Budapest
93 Csányi Gergő 1980 Dunaharaszti
94 Hoffmann Anna 1999 Budapest
95 Domonkos Richárd 1998 Budapest
96 Barbulszka Gabriella 1984 Ráckeve
97 Nagy Attila 1985 Budapest
98 Kovács Szilvia 1970 Budapest
99 Reiner László 1955 Szigetszentmiklós József A.u.2/B I/1
100 Tóth Kata 2013 Újhartyán
101 Tóth Máté 2014 Újhartyán
102 Tóth Attila 1974 Újhartyán
20.5 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Potencsik Szilárd 1994 Bükkábrány
2 Mocsári Attila 1969 Budapest
3 Hazafi Imre 1950 Dunaharaszti
4 Hufnagl Ágnes 1957 Szigetcsép
5 Gyenes Donát 1998 Budapest
6 Gaál Ferenc 1988 Szigethalom
7 Korosecz István 1981 Szigetszentmiklós
8 Berényi Mihály 1969 Majosháza
9 Nagy Erzsébet 1971 Százhalombatta
10 Vicsorek-Lakatos Gabi 1974 Szigetszentmiklós
11 Szűcs Lajos Gábor 1978 Halásztelek
12 Baumgartner Tamás 1970 Budapest
13 Udvari - Tóth Judit 1987 Bugyi
14 Szell Endre 1976 Dunaharaszti
15 Varga Krisztián 1987 Inárcs
16 Dér Erzsébet 1979 Nagyvenyim
17 Szabóné Zsóka 1967 Ráckeve
18 Martoff Emma 1971 Halásztelek
19 Szabados Károly 1970 Szigethalom
20 Takács Tiboldné 1968 Budapest
21 Takács Tibold 1967 Budapest
22 Roxána Baráth 1990 Tököl
23 Pálos Alexandra 1999 Ráckeve
30.5 km - 2 fős csapat
Sorszám Csapat neve Kategória 1. Név 2. Név Fizetve
1 Cat Runners női Lak Tünde Balogh Noémi
2 A Boszi És A Katona vegyes Molnár Krisztina Nevelős László
3 Pannon Újoncok vegyes Laki Dia Schaffer Tamás
4 Bogyó És Babóca vegyes Juvanzic Edina Máltesics Tamás
5 Mosolygós Runners női Nyesőné Kovács Márta Proksáné Akai Szilvia
6 Hősök Harisnyanadrágban női Farkas Veronika Ériné Boruzs Beáta
7 McCsináljuk 3.0 női Kopaszné Panyi Kati Saicz Tímea
8 Szekszik női Juhász Évi Udvari-Tóth Judit
9 Szigetszentmiklósi Futóklub Egyesület vegyes Simsik Zoltán Pócsik Anna
10 DV férfi Zsolt Hajdú Tomonyiczka József
30.5 km - 3-4 fős csapat
Sorszám Csapat neve Kategória 1. Név 2. Név 3. Név 4. Név Fizetve
1 Kell Egy Csapat vegyes Takácsné Kiss Rita Pallaghy Emese Konecsni Tamás Gyergyádes Tibor
2 Runörs női Dobó Kata Sitnikiewitz Andrea Balázs Anikó Mókuska Pezőcz Krétai Edit
3 Road Fitness-Turbócsigák női Szappanos-Zeke Alexandra Szabóné Molnár Kinga Boros Edit Bauer Boglárka
4 Szigeti Szaggatók vegyes Bakányi Anna Bogdány Levente Halasi Sándor Szűrös Bertalan
5 Rántotthús vegyes Szűrös Gábor Szűrös Márton Gyulai István Póczos Viktória
6 Egy Halom Nő női Végh Ágnes Balogh Anikó Mód Ildikó Ferenczy Krisztina
7 Erőszigeti “Veszedelem” vegyes Szabó Éva Szabó Anita Grosics Péter Benevját Szilvia
8 Erőszigeti Örömfutók vegyes Bogdány Zsuzsanna Papp Adrienn Orbán Gábor Kós Krisztina
9 Road Fitness-Roadrunners férfi Szappanos Zoltán Ábrahám Zsolt Nágl Tamás Bedő Tamás
10 Szigeti Trió női Bajnócziné Bertók Erika Kocsis Andrea Bíró Beatrix
11 Vasas Csajok női Schannen Emma Mátyus Gréta Farkas Veronika Borsányi Nóra
12 Vasas Fiúk férfi Koós Erik Vitéz Benedek Sugár Botond
13 Travelrunner vegyes Sándor Miklós Sándor Szilvia Kurucz Nóra Illés Lívia
14 Gyerefutni Fiúk férfi Krátky Egon Krekács Balázs Juhász Imre Krátky Egon
15 Gyerefutni Lányok női Tóvizi Andrea Schmlzer Tekla Vertetics Mónika Ruthard Anita
16 Bódé Building vegyes Fiedler Rita Fiedler Gyula Krekács Balázs
17 Bumburnyákok vegyes Nagy András Tánczos Emilia Kaldau Domonkos Kaldau Sebestyén
18 Nevére Give Up férfi Batuska Dominik Vásárhelyi Máté Pusztai Dominik Lázár Noel
19 Seiren Girls női Bakó Benedikta Kreisz Edina Takács Tímea Bíró Bernadett
20 Seiren Boys férfi Szappanos Norbert Nagy Péter Nagy Attila Varga Zoltán
21 McCsináljuk 1.0 vegyes Kökény Tímea Oláh Tamás Zsigmond Zoltánné Péntek Ákos
22 McCsináljuk 2.0 vegyes Kovács Tímea Pirisa Tímea Lengyel Anita Lengyel Zsolt
23 Eszementek vegyes Kádár Kitti Kozma Zsolt Kozma Roland Sass Diána
24 Ráckeve 4 férfi Mikola Bence Szadai József Kerti Sándor Jeges Miklós
25 Nemzeti Emlékezet Bizottsága 1 férfi Dergán Ádám Fodor Endre Máthé Áron
26 Nemzeti Emlékezet Bizottsága 2 vegyes Mártonffyné Petrás Éva Rigó Róbert Kulcsár Ádám
27 Seiren3girlpower női Székely Zsófia Wágner Krisztina Szabó Dorina
28 Nyúlcipős Tanárok vegyes Mizser Ágnes Beischlag-Deli Zsanett Beischlag-Deli Péter Wittig Zsófia