Köridő | IV. Szilveszteri jótékonysági futógála

Az esemény adatai

Regisztrációs lista
500 méter időmérés nélkül
Sorszám Név Település Fizetve
1 Sápi Bogi Siófok
2 Varga Anett Balatonlelle
3 Gazdag Dóra Balatonlelle
4 Gazdag-Lukács Edit Balatonlelle
5 Matola Zoé Székesfehérvár
6 Dombi Judit Székesfehérvár
7 Molnár Laura Petra Balatonlelle
8 Molnár Levente László Balatonlelle
9 Mészáros Zsolna Balatonlelle
10 Gáspár Szofi Balatonlelle
11 Solymos Anna Budapest
12 Révészné Gabriella Budapest
13 Réka Schaffer Ágasegyháza
szilveszteri kör (2021 méter) időméréssel
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Bándoli Barbara 1980 Sárvár
2 Németh Petra 2008 Sárvár
3 Mészáros Gábor 1987 Budapest
4 Kárpáti Hajnalka 1983 Kőszeg
5 Mónika Suhai 1978 Halásztelek
6 Vargáné H. Gabriella 1971 Budapest
7 Varga Hanna 2008 Sárvár
8 Varga Lóránt 2009 Sárvár
9 Kálló Gergő 2012 Budapest
10 Szöllősi Dorina 1998 Taszár
11 Benett Kovács- Vági 2012 Zamárdi
12 Csikai Szonja 2009 Kecskemét
13 Szollár Ildikó 1961 Siófoks
14 Szollár Zsófia 1991 Siófok
15 Csadó Klaudia Bernadett 1976 Kismaros
16 Füle Ildikó 1975 Vác
17 Sütő Mária 1976 Vác
18 Czellerné Kulisják Veronika 1977 Vác
19 Tilingerné Gerlei Ilona 1957 Nyáregyháza
20 Bíróné Berta Edina 1981 Kaposfüred
21 Sápi Gergő 2012 Siófok
22 Sápi Bogi 2015 Siófok
23 Somlyai Zsolt 1969 Kaposszekcső
24 Somlyai Flóra 2002 Kaposszekcső
25 Csilla Ódor-Sápi Dr 1985 Siófok
26 Kárpáti Dóra 1981 Jászberény
27 Kárpáti Zoltán 1955 Jászberény
28 Bene Ádám 1997 Lengyeltóti
29 Márton Eszter 1983 Siófok
30 Papp Luca 2002 Lepsény
31 Nagy Annamária 1976 Budapest
32 Aranyás Anett 1987 Pécs
33 Nánási Ottó 1955 Budapest
34 Balpataki Linda 1981 Budapest
35 Rapcsák Janka 2009 Budapest
36 Rapcsák Botond 2011 Budapest
37 Balpataki Ágnes 1983 Budapest
38 Szokodi Gergely 2014 Budapest
39 Szokodi Mihály 2015 Budapest
40 Szerecz Dalma 1999 Kaposvár
41 Lukács Andrea 1958 Budapest
42 Pétery Dorottya 1984 Budapest
43 Szeli Sándor 1951 Balatonlelle
44 Stróhmajer Lilu Anna 2015 Nagyatád
45 Tillinger Péter 1969 Fonyód
46 Csizmadiáné Paku Éva 1972 Budapest
47 Csizmadia Lívia 2007 Budapest
48 Varjas-Czipóth Judit 1968 Székesfehérvár
49 Lukácsné Bobják Edit 1955 Balatonlelle
50 Kerezsi Rózsa 1968 Budapest
51 Sütő Hanna Aranka 2005 Uraiújfalu
52 Pető Vanessza 2002 Uraiújfalu
53 Horváth Imre 1982 Nagykanizsa
54 Wittinghoff Judit 1956 Balatonlelle
55 Szabó Anikó 1974 Budapest
56 Stróhmajer Szilvia 1981 Nagyatád
57 Hajtó Adrienn 1990 Várpalota
58 Hajtó Lionel 2009 Várpalota
59 Ferecskó László 1982 Szombathely
60 Nagy Mónika 1984 Szombathely
61 Haiman Éva 1967 Szigetszentmiklós
62 Fischer-Colbrie Fédra 2011 Miskolc
63 Fischer-Colbrie Jázmin 2013 Miskolc
64 Csordás Gáborné Ági 1960 Gyömrő
65 Pusztai Diána 1993 Székesfehérvár
66 Zagraj László 1985 Edelény
szilveszteri kör időmérés nélkül, 18 év alattiaknak
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Tillinger Virág 2009 Fonyód
2 Fülöp Kitti 1999 Dunaújváros
3 Mester Zoltán János 1991 Dunaújváros
4 Mester Zoltánné 1968 Dunaújváros
5 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Szilágyi Lajosné 1963 Kisapostag
2 Olasz László 1958 Siófok
3 Fazekas Tamás 1977 Kaposvár
4 Tóth Bálint 2006 Balatonboglár
5 Kriklerné Lieber Zita 1973 Geresdlak
6 Bándi Emília 1976 Szűr
7 Vágner József 1968 Balatonfenyves
8 Polster Ágota 1966 Telki
9 Stranszky Bettina 1989 Hódmezővásárhely
10 Fekete Zsófia 1995 Budapest
11 Simák Gergő 1980 Budapest III.
12 Kolozsi Zoltán 1951 Budapest
13 Lengyel Timea 1979 Budapest
14 Törőcsik Csilla 1979 Kecskemét
15 Zákányi György 1947 Pécs
16 Szegedi Andrea 1968 Budapest
17 Puska Katalin 1974 Budapest
18 Árki Vivien 1999 Komló
19 Horváth Nikoletta 1973 Veszprém
20 Horváth Noémi 1976 Taliándörögd
21 Hunyás Adrienn 2001 Budapest
22 Csébitsné Somogyi Rita 1968 Szombathely
23 Hegedüsné Aranyos Ildikó 1954 Debrecen
24 Csajági Mónika 1968 Siófok
25 Mészárosné Krisztina 1978 Balatonlelle
26 Mátyás Meichl 1954 Balatonszárszó
27 Varajti József 1967 Kalocsa
28 Varajti Józsefné 1972 Kalocsa
29 Zsalakó Tímea 1971 Siófok
30 Simák Gergő 1980 Budapest III.
31 Dobó Kata 1961 Budaörs
32 Goóz Levente 2010 Balatonboglár
33 Goózné Győrffi Barbara 1979 Balatonboglár
34 Iváncsics Nóra 1986 Siófok
35 Dombi Ferenc 1955 Székesfehérvár
36 Márkus Mónika 1968 Budapest
37 Kissebestyén Kornél 2000 Kecskemét
38 Tábori Erzsébet 1973 Dunaújváros
39 Nikolett Szemerics 1988 Budapest
40 Péter Perjesi 1975 Jánosháza
41 Gulyás Mária 1976 Jánosháza
42 Novák Lóránt Kornél 1977 Kaposvár
43 Anita Klászné Herbert 1973 Pécs
44 Suszter Miklós 1989 Balatonmáriafürdő
45 Koródi Gábor 1977 SZÉKESFEHÉRVÁR
46 Rapcsák Dániel 1981 Budapest
47 Szokodi Gábor 1984 Budapest II.
48 Kis Zoltán 1966 EDELÉNY
49 Donáth-Müller Viktória 1984 Dunakeszi
50 Mező-Nagy Andrea 1981 Kaposfő
51 Mező Péter 1981 Kaposfő
52 Gombor Nikoletta 1991 Nagykanizsa
53 Pacsa Zoltán 1978 Nagykanizsa
54 Stróhmajer Dárius 2009 Nagyatád
55 Szlati Anna 1984 Balatonkeresztúr
56 Szlati Sándor 1983 Balatonkeresztúr
57 Bencze András 1984 Zalakaros
58 Mong Márta 1964 Lovasberény
59 Takács Krisztián 1974 Lovasberény
60 Szommer Héra 2005 Nagykanizsa
61 Szommer Hugó 2007 Nagykanizsa
62 Gyenge Sándor 1967 Budapest
63 Lőrincz Henrietta 1980 Balatonboglár
64 FINTA DÓRA 2001 Nagyatád
65 Kertész Bálint 2001 Balatonszemes
66 Mészáros Szonja 2009 Balatonlelle
67 Karika János 1951 Gyugy
68 Reisch József 1954 7039 Németkér
69 Fischer-Colbriené Alföldi Rita 1984 Miskolc
70 Hehl Balázs 1983 Budapest
71 Aranyvölgyi Bence 1980 Érd
72 Szabados Melinda 1974 Csókakő
73 Skellecz Bernadett 1977 Látrány
74 Borsos Laura 2007 Nagykanizsa
75 Léhart Zoltán 1976 Nagykanizsa
76 Cserjés Anita 1978 Nagykanizsa
77 Földvári Tamás 1977 Pécs
78 Tamás Karvalics 1994 Budapest
79 Csanaky Lilla 1986 Pécs
80 Vékási Zsolt 1979 Dombóvár
81 Fischer-Colbrie György 1973 Miskolc
82 Nunkovics István 1986 Nagykanizsa
83 Pusztai Diána 1993 Székesfehérvár
84 Belák Anna 2003 Nagykanizsa
85 Karácsony Mónika 1980 Soponya
10 km
Sorszám Név Születési dátum Település Fizetve
1 Makovics Sándor 1973 Budapest
2 Kaluz Ákos Bertalan 1981 Seregélyes
3 Nagy Milán Attila 1981 Budapest
4 Horváth Róbert 1979 Onga
5 Szűcs Sándor 1978 Isaszeg
6 Bori Bianka 1996 Isaszeg
7 Martin Neil Coulam 1967 Siófok
8 Nock Norbert 1976 Kaposvár
9 Kolozsi Erzsébet 1951 BUDAPEST
10 Tóthné Bán Gyöngyi 1964 Balatonboglár
11 Pál Zsófia 1984 Budapest
12 Benyó Zsófia 1972 Kaposvár
13 Könyves Zoltán 1977 Kozármisleny
14 Wunderlich-Timár Wunderlich-Timár 1988 06306423692
15 Tóth Izabella Judit 1969 Fonyód
16 Tóth Ferencné 1985 Enying
17 Tóth Ferenc 1966 Enying
18 Bali Gyöngyi 1973 Celldömölk
19 Wunderlich-Timár Annamária 1988 Megyehíd
20 Hegedüsné Aranyos Ildikó 1954 Debrecen
21 Hegedüs Iván 1985 Debrecen
22 Mészáros Attila 1978 Kaposvár
23 Varga István 1970 Budapest
24 Horváth Bettina 1984 Kaposvár
25 Kiss Viktória 1985 Pannonhalma
26 Kiss Istvan 1963 Pannonhalma
27 Hatta-Pánovics Rita 1988 Zselickislak
28 Md Abdullah Al Mamun 1995 Gyor
29 Katalin Kisné Eperjesi 1971 EDELÉNY
30 Kis Kornél 1995 EDELÉNY
31 Kis Kinga 1991 Edelény
32 Gyöngyi Pátkay 1975 Balatonszárszó
33 Németh Attila 1979 Győr
34 Kiss-Gulyás Hajnalka 1979 Kunhegyes
35 Berkes András 1991 Salgótarján
36 Bücs-Burján Nóra 1990 Budapest
37 Gere Alexandra 1988 Balatonszentgyörgy
38 Peizer Szabolcs 1971 Balatonföldvár
39 Dörnyei András 1989 Táska
40 Hegedüs Iván 1985 Debrecen
41 Solymosné Révész Renáta 1981 Budapest
42 Norbert Bíró 1981 Rábapaty
43 Dr.Kiss Béla 1954 Veszprém
44 Faragóné Lucz Ágota 1977 Balatonszentgyörgy
45 Ottófi Edit 1975 Balatonfüred
46 Földi-Tímea Balogh 1981 Balatonberény
47 Czéh Istvánnné 1973 Érd
48 Takács Vivien 1990 Zalaegerszeg
49 Raffay László 1981 Albertirsa
50 Raffay Antal 1975 Budapest
51 Anita Szép 1975 Hollád
52 Barti Bianka 2001 Verőce
53 Bánkuti Zsuzsa 1972 Budapest
54 Hódos Bálint 2000 Budapest
55 Csőgör Zsófia 1990 Siófok
56 Hajnalné Filipich Adrienn 1977 Budapest III.
57 Makovics Dóra 1982 Budapest
58 Orsós Ferenc 1969 Szászvár
59 Kun Krisztiánné 1979 Budapest
60 Kovács Judit 1976 Nagykanizsa
61 Horváth Zoltán 1980 Pusztavám
62 Karácsony László 1974 Győr
63 Vári Dominika Eszter 1989 Szántód
64 Kárpáti Szilvia 1962 Budapest IX.
65 Sahin Tóth Róbert 1972 Balatonlelle
66 Bognár Beáta 1972 Pécs
67 Vágó Krisztina 2000 Kocsér
68 Soproni Brigitta 1967 Piliscsaba
69 Gerbovits Mónika 1979 Andocs
70 Jakab Attila 1982 Dunakeszi
71 Gjhgjhg József 1987 Székesfehérvár
72 Tatay Gábor 1985 Balatonlelle
73 Adrienn Tömöri 1977 06304844752
74 Bakó Mónika 1966 Balatonmáriafürdő
75 Hönsch Viktot 1959 Balatonmáriafürdő
76 Balogh Manyi 1979 Marcali
77 Mészáros András 1978 Tófű
78 Szloboda Anikó 1974 Budapest
79 Kovencz Lilla 2003 Budapest
80 Dr Kovács Krisztina 1973 Balatonfűzfő
81 Rózsa Gábor 1977 Lengyel
82 Zoltán Pili 1973 Pilisborosjenő
83 Bíró Géza 1967 Balatonkeresztúr
84 Kováts Gábor 1969 Balatonkeresztúr
85 Németh Beatrix 1973 Erdőkertes
86 Farkas Frida 1966 Győr
87 Kiss Beáta 1979 Vámoscsalád
88 Ferencné Helyes 1974 304056642
89 Németh Lajos 1962 Keszthely
90 Kiss Beáta Éva 1979 Vámoscsalád
91 János Erős 1969 Budapest
92 Péntek Andrea 1969 Szeged
93 Kovács Róbert 1972 Nagyatád
94 Borosné Nêmeth Szilvia 1973 Sárbogárd
95 Pataki Ildikó 1980 Székesfehérvár
96 Babics Patrícia 1983 Sárvár
97 Vanek Gábor 1954 Budaörs
98 Horváth Péter 1982 Simonfa
99 Kepe József 1985 Nagykanizsa
100 Krecsmarik Dávid 1989 Hatvan
101 Varga Gyula 1977 SZÉKESFEHÉRVÁR
102 Sütőné Varga Zsanett 1978 Uraiújfalu
103 Sótonyi-Huszka Renáta 1985 Balatonboglár
104 Virányi-Drobni Zsófia 1984 Veresegyház
105 Szerecz Donát 1993 Kaposvár
106 Stróhmajer János 1969 Nagyatád
107 Miskovicz Ákos Gál 1990 Dunaújváros
108 Csizmadia Zalán 2007 Budapest
109 Csizmadia Zoltán 1980 Budapest
110 Drobni Adél 1987 Szentendre
111 Dr. Nyerges József 1974 Szólád
112 Széll Endre 1976 Dunaharaszti
113 Baranyai Orsi 1986 Budapest
114 Szabó Szilvia 1975 Nógrád
115 Lisztes Károly 1992 Marcali
116 Téglásné Andrea 1975 Balatonboglár
117 Csukás Novák Nóra 1978 Budapest
118 Tamás Kolonics 1971 Nagykanizsa
119 Péntek Ákos 1976 Szeged
120 Kertész Adél 1972 Balatonszemes
121 Kesztyüs György 1977 Lengyeltóti
122 Mészáros Zille 2005 Balatonlelle
123 Mészáros Kristóf 2009 Balatonlelle
124 Bakodi Károly 1976 Rábapaty
125 Pékné Pátkai Mercédesz 1970 Gyenesdiás
126 Adrian Mendez 1975 Wadenswil Switzerland
127 Bálint-Orbán Ágota 1984 Szakcs
128 Bartha János 1976 Szőlősgyörök
129 Bánki Norbert 1981 Gyenesdiás
130 André Vivien 1984 Budapest
131 Lőrincz Jáde Veronika 2012 Balatonfűzfő
132 Lőrincz Gábor 1983 Balatonfűzfő
133 Repa Károly 1972 Szigetszentmiklós
134 Szabadszállási István 1976 Kéthely
135 Andrea Borbély-Varga 1982 Mezőtúr
136 Deme Gyöngyi 1998 Szada
137 Váradi Roland 1999 Budapest
138 Obermayer Rita 1991 HOMOKBÖDÖGE
139 Rozs Kornél 1986 Homokbödöge
140 Kocsmáros Regina 1983 Székesfehérvár
141 Govnik Imre 1981 Dombóvár
142 Kovács Róbert 1972 Nagyatád
143 Dóra Molnár-Lévai 1988 Veszprém
144 Góber Györgyi 1957 Nagykanizsa
Virtuális teljesítés
Sorszám Táv Név Település Fizetve
1 10 km Èva Csepregi Békéscsaba
2 5 km Ambrus Éva Halásztelek
3 10 km Rostásné Horváth Erika Pusztaegres
4 10 km Petrányi János Inárcs
5 10 km Alexandra Bernadett Erdei Nagyigmánd
6 10 km Szijjártó György Ajka
7 5 km Pusztai Márta Sárrétudvari
8 10 km Molnár Róbert Vasszécseny
9 10 km Baczó Tímea Budapest
10 2021 m Berkovits-Stroh Hanna Budapest
11 10 km Tóth Ilona Tápiósüly
12 10 km Tóth-Forster Zsuzsanna Dunaújváros
13 10 km Kovács Bianka Kistarcsa
14 10 km Breck Marianna Budapest
15 5 km Horváth Gabriella Nagykanizsa
16 5 km Tulik Tímea Szolnok
17 10 km BOGNÁR BEÁTA PÉCS
18 10 km Orbán László Magyarlak
19 10 km Kiss-Gulyás Hajnalka Kunhegyes
20 Dorottya Zajtai Üllő
21 10 km Boros János Komárom
22 10 km Boros Nikolett Szőny
23 10 km Szunyogh Szilvia Budapest
24 2021 m Cseh-Szakál Regina Dunaharaszti
25 5 km Borbély Emőke Székesfehérvár
26 2021 m Lassú Mónika Marcali
27 2021 m Timi Zimmermann Gánt
28 10 km Aranka Móró Veszprém
29 5 km Anikó Kürti Mezőtúr
30 Máyer Ágnes Kaposvár
31 5 km Zimber András Páty
32 5 km Szép Erika Polgárdi
33 5 km Beáta Bánfai Budapest
34 5 km Brettl Ádámné Bonyhád
35 10 km Pillerné Kiss Erzsébet Budapest
36 2021 m Hécz Eszter Győrújbarát
logo