II. Tisztelet a Hősöknek 1956 váltófutás eredmények
Férfi csapatok
Helyezés Rajtszám Név Nem Idő Oklevél Befutó Részletek
1 20 SZUFLA FIÚK (Sztrapkó Norbert - Tar Miklós - Tigyi László - Török-Ilyés László) férfi 02:06:34 Oklevél videó Részletek
2 17 MAJOSI NÉGYES (Barva Miklós - Füri Ádám - Füri Roland - Füri Ádám) férfi 02:12:26 Oklevél videó Részletek
3 25 HARASZTI GEPÁRDOK (Híves Gábor - Mehlhoffer István - Szobotka László - Veres László) férfi 02:12:31 Oklevél videó Részletek
4 23 GURULÓ KÖVEK (Neurorh Ferenc - Kovács József - Csillag György) férfi 02:12:36 Oklevél videó Részletek
5 19 SZIGETSZENTMIKLÓSI GEPÁRDOK (Fábián Krisztián - Pinczés László - Berei Tibor László - Mátyus Sándor) férfi 02:16:50 Oklevél videó Részletek
6 24 ADDICT KEMPO (Olasz Attila - Olasz Tibor - Balogh Tibor Vince - Varga Marcell) férfi 02:29:39 Oklevél videó Részletek
7 27 FC.TeknőC (Gyergyádes Tibor - Szőke László - Gyergyádes Tibor) férfi 02:31:30 Oklevél videó Részletek
8 22 HULLÓCSILLAGOK (Péti Tamás - Péti Zoltán - Reinics Gábor) férfi 02:31:51 Oklevél videó Részletek
9 26 Érsztek molyosok (Illés Levente - Rimer Alex - Nikolics Márkó - Illés Máté) férfi 02:41:16 Oklevél videó Részletek
10 21 KANDUROCK (Tuncsik Csaba - Todorucz László - Toma Tamás - Fejes István) férfi 03:12:43 Oklevél videó Részletek
11 16 APA&FIA (Fogarasi Ferenc - Fogarasi Márk) férfi 03:29:30 Oklevél videó Részletek
Női csapatok
Helyezés Rajtszám Név Nem Idő Oklevél Befutó Részletek
1 5 T.É.P / TárnokÉrdPionirok (Sass Diána - Takács Heni - Klemné Zabó Ágnes) női 02:21:03 Oklevél videó Részletek
2 14 BUDAFOKI AMAZONOK (Somogyi Virág - Marótné Palla Zsuzsa - Kincsverőné Pötörke Kata - Németh Kinga) női 02:28:45 Oklevél videó Részletek
3 7 SZIGETI HŐSNŐK (Bereiné Gajdos Orsolya - Gólya Kitti Fanni - Molnár-Kármán Katalin - Bajnócziné Bertók Erika) női 02:47:08 Oklevél videó Részletek
4 8 RunÖrs (Dobó Kata - Gergely Athina - Sitnikiewicz Andrea - Lukács Szilvia) női 02:49:18 Oklevél videó Részletek
5 9 SZUFLA LÁNYOK (Ferenczy Krisztina - Szabó Piroska - Veresné Csernák Mónika) női 02:55:01 Oklevél videó Részletek
6 2 MIKLÓSI ROHAMCSIGÁK (Zilizi Orsolya - Brülik Julianna - Kőberling Judit) női 02:59:04 Oklevél videó Részletek
7 12 HAJCSÁRTEAM (Liptai Szilvia - Illés Lívia - Mezei Ildikó - Kaczur Julianna) női 03:04:14 Oklevél videó Részletek
8 3 McCsináljuk 2.0 (Szabados Eszti - Szabó Éva - Fehér Anita - Oros Boglárka) női 03:05:53 Oklevél videó Részletek
9 4 MAJOSI VILLÁMOK (Lehoczki Zsuzsa - Zenkőóné Hajdú Edina - Agárdi Mónika) női 03:06:49 Oklevél videó Részletek
10 10 ROKKANTAK (Ürmösné Szepper Timea - Megyeri Ferencné - Császár Andrea - Kovács Anita) női 03:09:23 Oklevél videó Részletek
11 13 #megintegyüttfutunk# (Juhász Edina - Várkonyi Krisztina - Papp Ibolya - Kelemen Magdolna) női 03:10:16 Oklevél videó Részletek
12 15 TERASZ (Pallaghy Emese - Gerath Krisztina - Sümegi Mária - Pallaghy Emese) női 03:22:48 Oklevél videó Részletek
13 6 MÁRTONI ÁLOMKERGETŐK (Kovács Tímea Kíra - Szerdahelyiné Lőrincz Nóra) női 03:32:08 Oklevél videó Részletek
14 1 SUHANÓ ANYUKÁK (babakocsis) (Füriné Budavári Nikolett - Csentesné Rosenheim Ágota - Zsiros-Tóth Lilla Klaudia - Sipos Anita) női 03:37:43 Oklevél videó Részletek
15 11 HUNCUT ANGYALOK (Bellaagh Daniella - Gugyerás Vivien - Harangozó Kitti - Mezei Katalin) női 03:38:15 Oklevél videó Részletek
Vegyes csapatok
Helyezés Rajtszám Név Nem Idő Oklevél Befutó Részletek
1 28 ÉS Ő MÁR TUDJA? (Pozderka Attila - Bartucz Bori - Ujvári Balázs) vegyes 02:15:35 Oklevél videó Részletek
2 35 NÁNDI ANGYALAI (Kovács Margit - Ábrám Orsolya - Sánta Tamás - Hornyan Nándor) vegyes 02:28:08 Oklevél videó Részletek
3 44 FUTKOSÓK (Jenei Enikő - Szaller Anita - Kozma Richárd - Virág Pál) vegyes 02:28:20 Oklevél videó Részletek
4 51 BUDAFOKI LEGÉNYES (Dr. Reinhardt-Nágel Annamária - Somogyi Balázs - Kállai Tamás - Molnár Judit) vegyes 02:28:57 Oklevél videó Részletek
5 43 UFÓK (Huszák Katalin - Kozma Zsolt) vegyes 02:28:59 Oklevél videó Részletek
6 30 HÁREM A KISLÁNY (Patyi Edit - Pálmai Zsófia - Simon Andrea - Kerezsi Lajos) vegyes 02:30:34 Oklevél videó Részletek
7 61 Bau Star Running Team (Kulcsár Anita - Kulcsár Attila - Potocki György - Kirchner Tamás) vegyes 02:37:12 Oklevél videó Részletek
8 60 HARASZTI SEBES (Bottyán Nóra - Györgyi Katalin - Somogyi Balázs - Széll Endre) vegyes 02:44:41 Oklevél videó Részletek
9 56 FANTASTIC FOUR (Erélyi Alexandra - Szabó László - Gerd Simonec - Budai-Pfeifer Renáta) vegyes 02:45:04 Oklevél videó Részletek
10 29 CSIKI FAMILY (Csikós János - Csikósné Méhesfalvi Éva - Csikós Vanda - Csikós Aliz) vegyes 02:46:59 Oklevél videó Részletek
11 40 FIFTY-FIFTY (Tranger Emese - Szekeres Judit - Szekeres Gábor - Tranger Gyula) vegyes 02:48:40 Oklevél videó Részletek
12 37 GÁT - FUTÓK (Tóthné Darabos Erika - Tóth Dalma - Tóth Gábor - Tóth Márk) vegyes 02:50:18 Oklevél videó Részletek
13 33 HAJDÚ TEAM (Hajdu Zsanett - Hajdu László Roland) vegyes 02:51:18 Oklevél videó Részletek
14 54 "Igazi ócsai UFÓk" (Hajdu Erik - Hajduné Szaller Krisztina - Kulcsár Marianna - Papp Katalin) vegyes 02:51:46 Oklevél videó Részletek
15 59 Szigetszentmiklósi Futóklub 7-es számú csapat (Simsik Zoltán - Albert Gabriella - Szilágyi Tünde) vegyes 02:53:17 Oklevél videó Részletek
16 41 ANYA ÉS SZÁGULDÓ FIAI (Bodor Mária - Márton Sándor - Márton Balázs) vegyes 02:54:00 Oklevél videó Részletek
17 52 RUNtastic Four (Fejti Tímea - Markovics Tünde - Bordás Krisztina - Kovács Krisztián) vegyes 02:56:15 Oklevél videó Részletek
18 50 RÁCKEVE4 (Szabó Zsóka - Lovák Gábor - Kiss Tünde - Mikola Bence) vegyes 02:57:15 Oklevél videó Részletek
19 49 ELŐRE, VAGY MÉGSE? (Nagy Attila - Lippai Beáta - Nagy Zsombor - Nagy Botond) vegyes 02:57:26 Oklevél videó Részletek
20 42 VÁGTATÓ CSIGÁK (Kolozsi Erzsébet - Kolozsi Zoltán - Sípos Sándor) vegyes 03:01:28 Oklevél videó Részletek
21 38 PáyeRock (Páyer-Lengyel Dóra - Páyer Imre - Páyer Ágoston - Páyer Barnabás) vegyes 03:02:44 Oklevél videó Részletek
22 39 ROAD RUNNERS (Nagy Ágnes - Bruckner Csilla - Hrahoviczky Katalin - Horogh Árpád) vegyes 03:04:13 Oklevél videó Részletek
23 32 MEGINT FUTUNK (Szabóné Németh Andrea - Szabó Gábor - Katona Gábor - Katona Norbi) vegyes 03:04:42 Oklevél videó Részletek
24 31 McCsináljuk 1.0 (Kopaszné Panyi Katalin - Kökény Tímea - Kopasz György) vegyes 03:11:38 Oklevél videó Részletek
25 46 CSALÁDBANMARADUNK (Kolozsiné Molnár Melitta - Kolozsi Ferenc - Kolozsi Kornél - Kolozsi Áron) vegyes 03:13:58 Oklevél videó Részletek
26 55 Zolef Emil (Tánczos Emi - Horváth Ildi - Zsigri Zoltán - Takács József) vegyes 03:16:00 Oklevél videó Részletek
27 57 NAREWO (Nagyváradi Nikoletta - Vejmola Anna - Sólyomn? Sóti Bernadett - Sipos István) vegyes 03:16:12 Oklevél videó Részletek
28 47 RUN&ROLL (Kottesz Gabriella - Tóth Melinda - Nagy Eszter - Szolik Zoltán) vegyes 03:22:42 Oklevél videó Részletek
29 58 RÓZSASZÍN GEPÁRDOK (Magyar Pál - Gárdai Mercédesz - Tóth Ilona - Turi Judit) vegyes 03:23:03 Oklevél videó Részletek