Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
3.5 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Egyesület (ha van) Fizetve
1 Maár Levente férfi 1989 ??
2 Baráth Alexandra 1977 ??
3 Nagy-Fábián Rajmund Zsolt férfi 2005 ??
4 Nagy-Fábián Milán Zsolt férfi 2007 ??
5 Goján Fanni 2008 ?? Footour SE.
6 Pájka Béla férfi 1975 ?? Footour
7 Pájka Zsófia 2004 ?? Footour
8 Mecseri Gabor férfi 1979 ??
9 Kelecsényi Zsóka 1991 ??
10 Farkas Alma 2008 ??
11 Csontos Gabriella 1975 ??
12 Czutor Hanna 2011 ??
13 Boros Anita 1980 ??
14 Szi Lukács Ágnes 1988 ??
15 Matusek Szilvia 1973 ?? Szlovákia
16 Szabó Kolos férfi 2008 ??
17 Szabóné Gégény Anna 1977 ??
18 Ocskay Máté férfi 2007 ??
19 Bognár László férfi 1980 ??
20 Gnandt Csaba férfi 1989 ??
21 Szakács Ábel férfi 2012 ??
22 Szakács Barnabás férfi 1975 ??
23 Válint Anikó 1980 ??
24 Balog Annamária Rózsa 1996 ??
25 Iglódi Vivien 1995 ??
26 Forintos Borbála 1996 ??
27 Kondor Bence Barnabás férfi 1978 ??
28 Pásztor László férfi 1981 ??
29 Bársony Farkas férfi 1966 ??
30 Szarvady Zsófia 1989 ??
31 Bara Zsuzsanna 1987 ??
32 Pánczél Andrea 1991 ??
33 Sárközy Nóra Kinga 2006 ??
34 Bakurecz Csenge 2004 ??
35 Varadi Artur férfi 2011 ??
36 Soos Istvan férfi 1950 ??
37 Soos Judit 1977 ??
38 Sipos Péter férfi 2007 ?? GYAC
39 Papanecz Barnabás férfi 2010 ??
40 Papanecz Norbert férfi 1977 ??
41 Varga Zoltán férfi 1993 ??
42 Székfiné Nemes Anikó 1959 ??
43 Ocskay Brigitta 2004 ??
44 Hegedüs Melinda 2003 ??
45 Parádi Zsuzsanna 1979 ??
46 Fazekas Kristóf férfi 2007 ??
47 Fazekas István férfi 1980 ??
48 Horváth Jázmin 2009 ??
49 Nagy Rafael férfi 2006 ??
50 Nagy Katalin 2008 ??
51 Nagy Mihály férfi 2010 ??
52 TÓTH HAJNALKA 1976 ??
53 Nagy Dorottya 2001 ??
54 Suba Árpád férfi 1979 ??
55 Garlati Luca 2002 ??
56 Simonek Panna 2005 ??
57 Garlati Luca 2002 ??
7 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Egyesület (ha van) Fizetve
1 Lovasi-Maráz Nóra 1989 N14
2 Szalmásy Balázs férfi 1991 F14
3 Nagy Róbert férfi 1977 F15 BEAC
4 Vadányi Marcell férfi 2008 F11
5 Bucsi Zoltán férfi 1970 F15
6 Sifter Zsuzsanna 1972 N15
7 Dr. Horváth István férfi 1970 F15 Honvéd Arrabona SE
8 Kondár Béla férfi 1975 F15
9 Kondár Liza Anna 2007 N12
10 Kondár Dávid férfi 2007 F12
11 Varga BAlázs férfi 1980 F15
12 Szádeczky Kálmán férfi 1955 F16
13 Mácsai Attila férfi 1972 F15
14 Kender Laura 1977 N15
15 Dinnyés Előd férfi 1951 F16
16 Csendes Viktória 1979 N15
17 Gyurján Kitti 1995 N14
18 Szatmári Árpád férfi 1973 F15
19 Hufnagl Ágnes 1957 N16
20 Hazafi Imre férfi 1950 F16
21 Kern-Ganter Dorottya 1988 N14
22 Maller Tímea 1988 N14
23 Czöndör Péter férfi 1952 F16 Egyéni Induló
24 Sabina Lakiová 1988 N14
25 Irena Lakiová 1967 N16
26 Árendásné Takács Renáta 1984 N14
27 Ábrahám Viktória 1967 N16
28 Varga-Kovács Kinga 1990 N14
29 Pájka Béla férfi 1975 F15 Footour
30 Pájka Zsófia 2004 N13 Footour
31 Farkas Roland férfi 1992 F14
32 Csordás Judit 1987 N14
33 Vankó Dániel Gábor férfi 1997 F14
34 Magyar Judit 1984 N14
35 Józsa Marcell férfi 1988 F14
36 Dinnyés Álmos férfi 1976 F15
37 Szabó János férfi 1966 F16
38 Pataki Judit 1982 N15 Honvéd Szondi SE
39 Váliné Török Zsuzsanna 1975 N15
40 Tóth Eszter 1988 N14
41 Erdélyiné Dombi Éva 1991 N14
42 Vinklmann Zsolt férfi 1980 F15 Alba Triatlon SE
43 Szűcsné Molnár Beáta 1977 N15 MVM SE
44 Varga Adrienn 1979 N15
45 Farkas Gyula férfi 1973 F15
46 Horváth Zselyke 2007 N12 SZoESE
47 Kohl Krisztina 1968 N16
48 Finfera Zsuzsanna 1986 N14
49 Dolonai Réka 1992 N14
50 Némethné Nagy Marianna 1971 N15
51 Németh Attila férfi 1993 F14
52 Ignácz Dóra 1988 N14
53 Horváth Zsuzsanna 1982 N15
54 Izsák Zsófia 1979 N15
55 Sebők Mónika 1977 N15
56 Angyal Kata 1977 N15
57 Polgár Szilvia 1975 N15
58 Holló Adrián férfi 1987 F14
59 Holló Tiborné 1965 N16
60 Molnár Andrea 1984 N14
61 Nyirő Gábor férfi 1981 F15 Bányász Futós Zenekar
62 Ködmön Dániel férfi 2000 F14
63 Balogh Anna 1962 N16
64 Ködmön Katalin 1976 N15
65 Lehrreich Nikoletta Fanni 1998 N14
66 Halmi Andrea 1971 N15
67 Maróthi Máté férfi 1990 F14
68 Filepkó László férfi 1971 F15
69 Filepkó Katalin 1978 N15
70 Jakab-Balogh Anita 1986 N14
71 Kuglerné Lilla 1977 N15
72 Szabó Attila férfi 1987 F14
73 Zakál Mária 1979 N15
74 Zakál Károly férfi 1978 F15
75 Jakabovics György férfi 1966 F16
76 Juhász Csilla 1962 N16
77 Hegyesi Mariann 1981 N15
78 Németh Beáta 1974 N15
79 Hugyivár Imre férfi 1984 F14 NZBK
80 Majoros Zsolt férfi 1976 F15
81 Vajnorák Ildikó 1983 N15
82 ZSÉLYI Katalin 1968 N16 Maraton Klub Gúta
83 Farkas Szilárd férfi 2002 F13
84 Burányi Szilvia 1980 N15
85 Czunyi Zoltán férfi 1971 F15
86 Meskó Balázs férfi 1974 F15
87 Hegyi Eszter 1970 N15
88 Sirgelyné Kiss Erzsébet 1984 N14
89 Karvanska Szilvia 1981 N15
90 Bendliné Sándor Henrietta 1988 N14
91 Petőcz Anita 1991 N14
92 Kapolyi Bea 1975 N15
93 Kántor Róbert férfi 1953 F16
94 Herczegné Mohácsi Nóra 1973 N15
95 Fitos Anna 2006 N12
96 Fitos Éva 1980 N15
97 Klingová Rebeka 1993 N14
98 Gálová Marianna 1983 N15
99 Pongó Milán férfi 2008 F11 ----
100 Pongó Zsolt férfi 2008 F11 ----
101 Mogyoró Tamás férfi 2008 F11 ----
102 Mogyoró Dominik férfi 2006 F12 ----
103 Bartos Márk férfi 2008 F11 ----
104 Lázár Erik férfi 2007 F12 ----
105 Illés Róbert férfi 2002 F13 ----
106 Lenge Olivér férfi 2004 F13 ----
107 Lenge Kristóf férfi 2004 F13 ----
108 Paár Alexandra 2004 N13 ----
109 Horváth Gál Fanni 1997 N14 ----
110 Gyulavári Xénia 2004 N13
111 Rostás Richárd férfi 2004 F13 ----
112 Hegyesi Hajnalka 2001 N14 ----
113 Vida Beáta 1979 N15 Decathlon
114 Horváth Barbara 1987 N14 Decathlon
115 Jung Krisztina 1990 N14 Decathlon
116 Kovács Péter férfi 1999 F14 Mozdulj Érte!
117 Varga Gabriella 1969 N16 Mozdulj Érte!
118 Eichardt Krisztina 1970 N15
119 Eichardt-Ackerler Klaus férfi 1966 F16
120 Eichardt Rahel 1999 N14
121 Keszan Nikolett 1995 N14
122 Ivicsics Anett 1988 N14
123 Aranyosi Győző férfi 1966 F16
124 Ternovecz Zoltán férfi 1966 F16
125 Ács Dániel férfi 2004 F13
126 Szabó Fanni 1994 N14
127 Schandl Réka 2005 N13
128 Hegedüs Krisztián férfi 1997 F14 Decathlon
129 Hajas Attila férfi 1976 F15
130 Beck Tamás férfi 1986 F14
131 Modrovich Katalin 1980 N15
132 Kürthyová Adriana 1966 N16
133 Dr. Szüts Ádám férfi 1985 F14
134 Csipai Renáta 1992 N14
135 Soós Sándor férfi 1990 F14
136 Czermann Katalin 1980 N15
137 Szakács Gergely férfi 2009 F11
138 Szeless Péter férfi 1985 F14
139 Szelessné Csizmadia Márta 1956 N16
140 Szeless Zsuzsanna 1979 N15
141 Dr. Reichnach Csilla 1989 N14
142 Iglódi Vivien 1995 N14
143 Pásztor László férfi 1981 F15
144 Kondor Bence Barnabás férfi 1978 F15
145 Bársony Farkas férfi 1966 F16
146 Pató Tamás férfi 1977 F15
147 Pató Dóra 2008 N11
148 Eszes Kristóf férfi 1981 F15
149 Körmendi-Horváth Barbara 1991 N14
150 Horváth Fanni 1996 N14
151 Benes József férfi 1994 F14
152 Schulcz Patrik férfi 1994 F14
153 Kuzma György férfi 1980 F15
154 Pátkai-Mészáros Ágnes 1980 N15
155 Pátkai Zoltán férfi 1978 F15 WODOM
156 Csáky Anna 1991 N14
157 Ferenczi-Nagy Ágnes 1988 N14
158 Éhnné Bognár Edit 1977 N15
159 Balogh Andrea 1983 N15
160 Kluber Tünde 1967 N16
161 Szalai Richard férfi 1992 F14
162 Körtvélyfáy Eszter 1995 N14
163 Mester Tamás férfi 1988 F14
164 Vig István férfi 1979 F15
165 Szabó Henrietta 1977 N15
166 Nagy Zoltán Előd férfi 1970 F15
167 Dobozy Alexandra 1987 N14
168 Szuromi Rebeka 1990 N14 Decathlon
169 Szabó Balázs férfi 1982 F15 AzaCÉLnemfárad
170 Németh Éva 1986 N14
171 Horváth Zsolt férfi 1980 F15
172 Kun Mária 1982 N15
173 Vári Vajk férfi 2006 F12 TDKE
174 Elekes András férfi 1978 F15
175 Vencel Tibor férfi 1992 F14
176 Biharvári Ágnes 1974 N15
177 Molnár Beatrix 1968 N16
178 Horváth Erzsébet 1969 N16
179 Varadi Zsigmond férfi 2009 F11
180 Soos Judit 1977 N15
181 Kazi György férfi 1968 F16
182 Takács András férfi 1976 F15
183 Dr. Kazsimérszki Alida 1971 N15
184 Horváth Zsolt férfi 1994 F14
185 Bozsák Gizella 1978 N15
186 Szalai Gabriella 1979 N15
187 Somlai Zsanett 1994 N14
188 Simon Kristóf férfi 1992 F14
189 Csáti Tamás férfi 1989 F14
190 Horváthné Arnold Mónika 1981 N15
191 Horváth László férfi 1981 F15
192 Brumbauer-Bencsik Renáta 1986 N14
193 Brumbauer Nóra 1990 N14
194 Pőcze Jákob férfi 2007 F12 GYAC
195 Horváth Tibor férfi 1987 F14
196 Megyes Bettina 1992 N14
197 Nagy Nikoletta 1994 N14
198 Tárik Meszár férfi 1987 F14
199 Katona Edit 1979 N15
200 Minárik Juraj férfi 1978 F15 Nice Boys Team
201 Marsovszky Nóra 1970 N15
202 Ján Habardik férfi 1985 F14 Nice Boys Team
203 Papp Levente férfi 2009 F11
204 Jónás Judit 1983 N15 _azaCÉLnemfárad
205 Pápai Edit 1975 N15 Footour SE
206 Fenyvesi Márk férfi 2008 F11 Footour SE
207 Keresztes Réka 2005 N13
208 Markó András férfi 1993 F14
209 Horváth Ádám férfi 1993 F14
210 Varga Nikolett 1992 N14
211 Varga Nikolett 1992 N14
212 Mészáros Renáta 1985 N14
213 Dr.Fucsek Ágnes 1987 N14
214 Lelkes László férfi 1980 F15
215 Voglné Hegyi Csilla 1978 N15
216 Bodnár MÁRIA 1967 N16
217 Gore Monika 1979 N15
218 Dukony Zsolt férfi 1965 F16
219 Velencei Vilmos férfi 1973 F15
220 Szabó Dániel férfi 1994 F14
221 Viczina Csenge 1996 N14
222 Sztavinovszki Réka 1987 N14
223 Kovácsné Pintér Mónika 1973 N15
224 Mong Márta 1964 N16
225 Schweighardt Hédi 1992 N14
226 Róth Zsófia Nelli 1992 N14
227 Daróczi Zsolt férfi 1974 F15
228 Koller Kata 1994 N14 Decathlon
229 Molnár András férfi 1998 F14 Decathlon
230 Pázmándi Tünde 1989 N14 Decathlon
231 Osztényi Viktória 1983 N15
232 Kokas Gergely férfi 2007 F12
233 Balázs Péter férfi 1986 F14
234 Oravecz Lilla 1992 N14
235 Horváth Zita 1966 N16
236 HORVÁTH VIKTÓRIA 1980 N15
237 Kárász Zakariás férfi 1978 F15 FTC
238 Lidak Tamas férfi 1979 F15 Nzbk
239 Simon József férfi 1971 F15
240 Pruzsinszki Bence férfi 2001 F14
241 Hadnagy-Volf Mónika Tímea 1983 N15
242 Hadnagy Attila férfi 1984 F14
243 Fedor Kinga 1975 N15
244 Lehrreich Nándor férfi 1973 F15
245 Dávid Gábor férfi 1989 F14
246 Tég Tamás férfi 1993 F14
247 Katona József férfi 1991 F14
248 Cserti Richárd férfi 1994 F14
249 Dudás Péter férfi 1978 F15
250 Halász Ildikó 1990 N14
251 Beregszászi Tamás férfi 1988 F14
252 Kovács Gábor férfi 1978 F15
253 Eszenyi Piroska 1974 N15
254 Radosztics Krisztina 1977 N15 Unicentral Bulls Se
255 Szepesi Sára 1989 N14
256 Varga István férfi 1967 F16
257 Trescsik Ivett 1980 N15 Igmándi Futóklub
258 Némethné Máté Eszter 1977 N15
259 Józsa Fruzsina 1993 N14
260 Józsa Gábor férfi 1986 F14
261 Ecet Zsuzsanna 1978 N15
262 Péterbencze Dóra 1976 N15
263 Ányos Barna férfi 1988 F14
264 Halla Kata 1989 N14
265 Tóth Endre férfi 1978 F15 TTT HSE
266 Schäffer Márk férfi 1991 F14
267 Homolya Balázs férfi 1985 F14
268 Palusková Viktória 1996 N14
269 Németh Anikó 2000 N14
270 Varadi István férfi 1975 F15
271 Hartyáni Zsuzsanna 1982 N15
272 Rabb Szabina 1988 N14
273 Makó György férfi 1986 F14
274 HORVÁTH PÉTER férfi 1976 F15
275 HORVÁTH DÁNIEL MÁTÉ férfi 2005 F13
276 Novák Etelka 1972 N15
277 Pásztor Attila férfi 1989 F14
278 Molnár Dorina 1993 N14
279 Erős Gyula férfi 1968 F16
280 Dr. Szabó Péter Lóránt férfi 1976 F15
281 Dömötör Tímea 1978 N15
282 Kósa Ilona 1980 N15
283 Turják Barbara 1992 N14
284 Csizmadia Tamás férfi 1986 F14
285 Kluber József férfi 1964 F16
286 Kluber Balázs férfi 1996 F14
287 Szabó Nikolett 1985 N14
288 Straka Alföldy Monika 1990 N14
289 Barnavári Katalin 1978 N15
14 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Egyesület (ha van) Fizetve
1 Csécseiné Dr. Muzsai-Danka Viktória 1990 N23
2 Csécsei Tamás férfi 1990 F23
3 Róna Gergely férfi 1990 F23
4 Fehér Kata Sára 2002 N22
5 Dubniczki Csilla 1974 N24 Futapest Klub
6 SAjó László férfi 1974 F24
7 Bajáki-Timkó Zsuzsanna 1966 N25
8 Csaba Vasi férfi 1971 F24
9 Imre Szabolcs férfi 1976 F24
10 Tóth Miklós férfi 1981 F24
11 Takács Ferenc férfi 1978 F24
12 Patocskai-Lunk Eszter 1985 N23 CsontiRun
13 Pethő András férfi 1980 F24
14 Varga Krisztina 1990 N23
15 Ácsné Máthé Ibolya 1976 N24
16 Schandlné Pap Ildikó 1977 N24
17 Bokor Andrea 1993 N23
18 Erdos Ildiko 1970 N24 Rdoskonyveles
19 Erdély Viktória 1978 N24
20 Golarits Gellért férfi 1991 F23
21 Németh Ildikó 1976 N24
22 Erdélyi András férfi 1990 F23
23 Szász Hajnalka 1998 N23
24 Rizó Boglárka 1989 N23
25 Szalai Sándor férfi 1978 F24
26 Kalmár Magdi 1976 N24 TelkiBikeTeam
27 Lukovics Péter férfi 1979 F24
28 Sziráki-Gruber Petra 1982 N24 Nincs
29 Taska Zsuzsanna 1987 N23
30 Megyeri Zsuzsanna 1985 N23
31 Mikó Èva 1972 N24
32 Varga Renáta 1986 N23
33 Balázs Katalin 1980 N24
34 Lehrreich Helga 1993 N23
35 Lehrreichné Salánki Anita Henriett 1972 N24
36 Poptiuc Edina 1994 N23
37 Peitl Éva 1969 N25
38 Kozák Boglárka 1991 N23
39 Kucsera Dávid férfi 2003 F22 Kucsera S.c
40 Szabó Rita 1966 N25 Fehérvári Futótűz SE
41 Galambos Péter férfi 2006 F21
42 Madarász Brigitta 1988 N23
43 Schamberger Péter férfi 1988 F23
44 Sándor László férfi 1977 F24
45 Németh Ágnes 1979 N24
46 Szücs Patrik Csaba férfi 1987 F23
47 Zsiga Adrienn 1979 N24
48 Vizy Antal férfi 1975 F24
49 Horváth Zsolt férfi 1970 F24
50 Körmendy Gábor férfi 2006 F21
51 Somodiné Kis Beáta 1970 N24
52 dr. Kerékgyártó Annamária 1988 N23
53 Halász Adél 1983 N24
54 Patus Éva 1970 N24 Szlovákia
55 Berzsenyi Márta 1955 N25
56 Dr. Eőry Dzsenifer 1992 N23
57 Kiss Katalin 1976 N24
58 Kató Jusztina 1971 N24
59 Oláh Henriett 1980 N24
60 Kővári Csilla 1980 N24
61 Türk-Horváth Tímea 1970 N24
62 Gombos Dávid férfi 1991 F23
63 Polyák László férfi 1983 F24
64 Wohl Péter férfi 1973 F24
65 Szöllősi Szabolcs férfi 1976 F24 575 Team
66 Modrián Béla férfi 1984 F23
67 Simon László férfi 1963 F25
68 Háncs Attila férfi 1983 F24 Adidas Runners
69 Péczöli Nikolett 1991 N23
70 Sztankó Zsuzsanna 1991 N23
71 Lenge Ferenc férfi 2000 F23 ----
72 Gyenes Márk férfi 2000 F23 ----
73 Morávcsik József férfi 2004 F22 ----
74 Ádám Olivér férfi 2001 F23 ----
75 Demeter Ildikó 1990 N23 Decathlon
76 Végh Lilla 1994 N23 Decathlon
77 Ocskay Sándor férfi 1974 F24
78 Barabás Tamás férfi 1992 F23
79 Nagy-Balázs Renáta 1983 N24
80 Aranyosi Kristóf férfi 1995 F23
81 Tornai Tamás férfi 1977 F24
82 Bara Krisztina 1989 N23
83 Kertész Tímea 1984 N23
84 Farkas László férfi 1957 F25
85 Patyi Anna 1989 N23
86 Vidra Norbert férfi 1984 F23
87 Sárközyné Kovács Andrea 1979 N24
88 Papp Gáborné 1972 N24
89 Dékány Ferenc férfi 1974 F24
90 Béli-Tóth Barbara 1982 N24
91 Lukátsiné Nagy Veronika Anna 1987 N23
92 Lukátsi Márk férfi 1988 F23
93 Lovász Luca 1997 N23
94 Jakó Alexandra 1980 N24
95 Tóthné Jánky Gabriella 1973 N24 N.a.
96 Idei Tamas férfi 1977 F24
97 Nagy Norbert férfi 1977 F24
98 Agócsné Urbán Noémi 1975 N24
99 Kárpáti István férfi 1993 F23
100 Jankó Tamás férfi 1977 F24
101 Németh Timea 1970 N24
102 Belecz Kata 1985 N23
103 Tapolczay Noémi 1987 N23
104 Földesi Zoltán férfi 1978 F24
105 Nagy Zsolt férfi 1986 F23
106 Lizanecz Tibor férfi 1968 F25
107 Virág Tímea 1979 N24
108 Papp Gyöngyvér 1972 N24
109 Brázik Kitti 1986 N23
110 Virág Timea 1979 N24
111 Bozóki Tibor férfi 1977 F24
112 Virág Timea 1979 N24
113 Szörényi Zsófia 1975 N24
114 Debreczeni-Balogh Anikó 1978 N24
115 Debreczeni Tamás férfi 1983 F24
116 Vizlendvai Eszter 2001 N23
117 Molnár Gábor férfi 1979 F24
118 Gellértné Váradi Éva 1961 N25
119 Dr Zatik Zsuzsanna 1964 N25
120 Huszár Attila férfi 1977 F24
121 Szabó Mihály Ferenc férfi 1953 F25
122 Görög Rozália 1974 N24
123 Horváth Sándor férfi 1971 F24
124 Büki Barbara 1985 N23
125 Takács Péter férfi 1983 F24
126 Budai Lajos férfi 1975 F24
127 Horváthné Tálosi Éva 1972 N24
128 Csetneki Ildikó 1978 N24
129 Farkas Gábor férfi 1970 F24
130 Kovács Sándor férfi 1968 F25 Egyéni
131 Andódy Anikó 1987 N23 Margitszigeti Atlétikai Club
132 Kalmár Tímea 1972 N24
133 Kovács Tamás férfi 2002 F22
134 Kozmér Ildikó 1972 N24 RoniRunClub
135 Egri Szilvi 1976 N24
136 Egri Attila férfi 1977 F24
137 Görög Rozália 1974 N24
138 Szüts Tamás férfi 1990 F23
139 Schubert Erzsébez 1973 N24
140 Ternovszky Katalin 1985 N23
141 Hegyi Péter férfi 1981 F24 ZASZ
142 Bogárdi Szilvia 1975 N24 EMU
143 Batiz Dávid férfi 1986 F23
144 Németh Orsolya 1983 N24 Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete
145 Reményik Csilla 1988 N23
146 Reményik Dávid férfi 1987 F23
147 Kiss Beáta 1977 N24
148 Magassy Júlia 1985 N23
149 Gönczy Mihály férfi 1978 F24
150 Dr. Kőszegi Szilvia 1971 N24
151 Szinok Péter férfi 1970 F24
152 Szabó Richárd férfi 1993 F23
153 Varga Evelin 1996 N23
21 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Egyesület (ha van) Fizetve
1 Csatári Brigitta 1979 N33
2 Képiró László férfi 1969 F34
3 Baranyai Ágnes 1987 N32
4 Méhes Dávid férfi 1990 F32
5 Sommer Zsolt férfi 1971 F33 Runberries
6 Rigó Tamás férfi 1987 F32
7 Sztancsik Brigitta 1987 N32
8 Vass Réka 1980 N33
9 Vukics Gergely férfi 1981 F33
10 Gere Alexandra 1988 N32
11 Baráth-Móder Ignác férfi 1974 F33
12 Kovács Arnold férfi 1971 F33
13 Balogh Ferenc férfi 1975 F33
14 Nagy Milán Attila férfi 1981 F33
15 Katona Miklós Patrik férfi 2006 ?? Team Miki
16 Liscsinszky Csaba férfi 1973 F33
17 Pintér Richárd férfi 1975 F33 Ricsi-rich SE.
18 Hajdu György férfi 1971 F33
19 Kocsis Viktor férfi 1981 F33 Bridgestone Rockets
20 Kelecsényi Zsolt férfi 1964 F34
21 Kiss Viktória 1985 N32
22 Misota Gabriella 1980 N33
23 Oláh László férfi 1986 F32
24 Kranzieritz Károly férfi 1987 F32
25 Balogh Róbert férfi 1965 F34
26 Erdei Alexandra Bernadett 1994 N32
27 Karcza György Péter férfi 1990 F32
28 Papp Róbert férfi 1972 F33
29 Izing István férfi 1979 F33
30 Sajtár Katalin 1973 N33
31 Kalmár-Nagy László férfi 1974 F33 TelkiBikeTeam
32 Szalai Anita 1978 N33 HONVÉD ARRABONA SPORTEGYESÜLET
33 Barta Józsefné 1969 N34
34 Poptiuc János férfi 1965 F34
35 Miklós Klaudia 1991 N32
36 Tiszbergerné Gallusz Ágnes 1984 N32
37 Tiszberger Gábor férfi 1981 F33
38 Kónya Szilvia 1977 N33 Cypress Running Club
39 Priger István Imre férfi 1988 F32 Tricepsz SE
40 Vastag Ferenc férfi 1971 F33
41 Varga Lászlóné Piriti Edina 1987 N32
42 Paluska-Holló Kitti 1992 N32
43 Kovács Péter férfi 1969 F34
44 Kovács Réka 1975 N33
45 Kricsmarikné Dr. Márkus Éva 1982 N33
46 Horváth Imre férfi 1981 F33
47 Gyöpös Anikó 1994 N32
48 Goján Csaba férfi 1975 F33
49 Kolozs Tamás férfi 1983 F33
50 Harda Péter férfi 1987 F32
51 Kárpáti Attila férfi 1962 F34
52 Farkas Dóra 1975 N33
53 Orvos Gábor férfi 1985 F32
54 Varga Beáta 1979 N33
55 Varga Zoltán férfi 1979 F33
56 Jani Beke férfi 1980 F33
57 Molnár András férfi 1988 F32
58 Kodre Máté férfi 1988 F32
59 Szabadi Gabriella 1984 N32
60 Ágota András férfi 1978 F33
61 Bozsik József férfi 1976 F33 Decathlon
62 Dr. Osvai Máté férfi 1985 F32
63 Nagy Dániel férfi 1990 F32
64 Aranyosi Ádám férfi 1988 F32
65 Aranyosi Károly férfi 1959 F34
66 Nagy György férfi 1978 F33
67 Juhász Gábor férfi 1988 F32
68 Torda Márton férfi 1992 F32 Pózner Milán Futó Klub
69 Tóth Lászlóné 1968 N34 Banai Futók Baráti Köre
70 Suták Péter férfi 1978 F33
71 Klespitz Tamás férfi 1991 F32 Pózner Milán Futó Klub
72 Hegedűs Attila férfi 1973 F33 DTSE
73 Szöllősy Judit 1981 N33
74 Horváthné Szöllősy Zsuzsanna 1973 N33
75 Tarkó Orsolya 1972 N33
76 Tóth András férfi 1975 F33
77 Sárközy Tamás férfi 1976 F33
78 Papp Gábor férfi 1965 F34
79 Berekméri Attila férfi 1967 F34
80 Preszlikné Mátravölgyi Ágnes 1969 N34
81 Cséri Anna 1991 N32
82 Németh Richárd férfi 1973 F33
83 Agócs Ferenc férfi 1972 F33
84 Papp Katalin 1976 N33
85 Kóródi Orsolya 1980 N33 Pomázi Futó Bajnokok
86 Tóth Dávid férfi 1984 F32
87 Kovács Endre férfi 1982 F33
88 Oláh Richárd férfi 1991 F32
89 Csécsei Tibor férfi 1986 F32
90 Lőrincz Ferenc férfi 1971 F33
91 Nagy Imre férfi 1977 F33
92 Völgyes Zsuzsanna 1978 N33
93 Börcs Barnabás férfi 1997 F32
94 Nagy Norbert férfi 1980 F33
95 Király Katalin 1969 N34
96 Furák Szandra 1984 N32
97 Daróczi Zsolt férfi 1974 F33
98 Pálmai Gergő férfi 1981 F33
99 Misak Bela férfi 1978 F33
100 Rácz Imre férfi 1975 F33
101 Halász Balint férfi 1977 F33
102 Kenderesi Zoltán férfi 1973 F33 Manó FC
103 Árus János férfi 1974 F33
104 Wortmann Lilla 2003 N31
105 Czukovács Anett 1984 N32 Kilométergyűjtők SE
106 Kovács Dóra 1997 N32
107 Kellermayer Bernadette 1969 N34 Kilométergyűjtők SE
108 Haris Csaba férfi 1974 F33
109 Somodi-Nagy Szabolcs férfi 1981 F33 Járókelő
110 Biró Bianka 1984 N32
111 Ádám Péter férfi 1974 F33 MSE Tata
112 Kalmár Péter férfi 1972 F33
113 Fehér István Csaba férfi 1972 F33
114 Czudar Ákos férfi 1975 F33
115 Kerekes Péter férfi 1980 F33
116 Papp Zsófia 1994 N32
117 Magyar Ádám férfi 1990 F32
118 Fehérvári István férfi 1976 F33
119 Vajda Attiláné Éva 1979 N33
120 Páldi Gábor férfi 1975 F33 Dragon Aqua SE.
121 Czirják Norbert férfi 1973 F33
122 Kaufer Tamás férfi 1961 F34
123 Radomir János férfi 1981 F33
124 Süveg Gábor férfi 1983 F33
125 Hagymásiné Borisz Anikó 1982 N33
126 Dobos Attila férfi 1995 F32
127 Király Balázs férfi 1988 F32
128 Maszlavér Mónika 1977 N33
42 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Egyesület (ha van) Fizetve
1 Csörgits Lajos férfi 1978 F62
2 Somogyi Levente férfi 1974 F62
3 Halupka Ágnes 1992 N61 Decathlon
4 Tibai Viktória 1980 N62
5 Kocsis Tibor férfi 1976 F62
6 Kóczián Tímea 1977 N62
7 Tóth Gabriella 1985 N61
8 Fekete Ádám férfi 1969 F63
9 Lendvai Attila férfi 1973 F62
10 Horváth Balázs férfi 1975 F62
11 Kucsera Tamás férfi 1976 F62 Kucsera S.c
12 Simon Judit 1985 N61
13 Sikora Zalán férfi 1978 F62 Gyöngyösi Tájfutó Klub
14 Csepely László férfi 1973 F62
15 Jung Norbert férfi 1978 F62
16 ZSÉLYI Zoltán férfi 1965 F63 Maraton Klub Gúta
17 Kozma Lívia 1981 N62
18 Kozma Gábor férfi 1985 F61
19 Horváth Zsuzsanna 1983 N62
20 Czigány Ernő férfi 1982 F62
21 Forró Adrián férfi 1976 F62
22 Vass Péter férfi 1979 F62
23 Tombor Levente férfi 1974 F62
24 Lendvai Balázs férfi 1977 F62 -
25 Varga József férfi 1967 F63 Footour (Tata)
26 Szabó Viktor férfi 1985 F61
27 Kováts-Szabó Ágnes 1989 N61
28 Oberling Ákos férfi 1987 F61
29 Kiss István férfi 1963 F63
30 Turán Lilla 1970 N62
31 Dr. Böcz Piroska 1980 N62
32 Dr. Böcz Zoltán férfi 1979 F62
33 Náznánné Seer Gabriella 1970 N62
34 Pesti Attila férfi 1966 F63