Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
7 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Lakhely (város) Fizetve
1 Bizzer Alexandra 1995 II. kategória Pereszteg
2 Pálvölgyi Titanilla 1977 IV. kategória Ágfalva
3 Képes Rita 1974 IV. kategória Budapest
4 Horváth Bettina 1991 III. kategória Budapest
5 Petró Attila férfi 1976 IV. kategória Agyagosszergény
6 Sik Klaudia 1995 II. kategória Nagycenk
7 Tóth Sándor férfi 1981 III. kategória Várpalota
8 Szabó Nikoletta 1987 III. kategória Sopron
9 Bata Gergely férfi 1976 IV. kategória Budapest
10 Bizzer László férfi 1993 II. kategória Pereszteg
11 Kámán Csaba férfi 1973 IV. kategória Sopron
12 Nagy Zsófia 1993 II. kategória Sopron
13 Tóth Géza férfi 1978 III. kategória Sopron
14 Rácz Dóra 1989 III. kategória Sopron
15 Dani Hajnalka 1981 III. kategória Sopron
16 Remsei Katalin 1985 III. kategória Sopron
17 Hainer-Lacsnyi Berta 2005 I. kategória Sopron
18 Czakó Hajnalka 1975 IV. kategória Sopron
19 Szabó Attila férfi 1961 IV. kategória Tata
20 Szabó Petra 1987 III. kategória Sopron
21 Trényi Adrienn 1982 III. kategória Sopron
22 Szalóki Lilla 1990 III. kategória Sopron
23 Garab József férfi 1985 III. kategória Sopron
24 Somogyi Olivér férfi 1987 III. kategória Sopron
25 Péli Petra 1988 III. kategória Sopron
26 Kovács Gergely férfi 1985 III. kategória Graz
27 Péter Mészáros férfi 1974 IV. kategória Sopron
28 Dr. Hanzély Zsigmond férfi 1970 IV. kategória Sopron
29 Boldog Szilvia 1971 IV. kategória Esztergom Kertvaros
30 Kóczán Gábor férfi 1994 II. kategória Csorna
31 Weninger Dubek Boglarka 1984 III. kategória Sopron
32 Máthé Tamás férfi 1967 IV. kategória Sopron
33 Bíró Diána 1985 III. kategória Sopron
34 Csébi Anna Luca 1996 II. kategória Budapest
35 Szanyi Tamás férfi 1981 III. kategória Szombathely
36 KOCH Róbert férfi 1971 IV. kategória Sopron
37 Kiss Benedek András férfi 2007 I. kategória Sopron
38 Klemensits Tamás férfi 1988 III. kategória Dunakiliti
39 Dr. Fürtös András Bandita férfi 1972 IV. kategória Sopron
40 Janek Zoltán férfi 1983 III. kategória Bratislava
41 Stöckert Tamás férfi 1973 IV. kategória Sopron
14 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Lakhely (város) Fizetve
1 Szám Lajos férfi 1956 IV. kategória Tapolca
2 Helyes Ferencné 1974 IV. kategória Egervár
3 Géczi András férfi 1986 III. kategória Sopron
4 Horváth Kitti 1991 III. kategória Sopron
5 Rédecsi Viktória 1977 IV. kategória Budapest
6 Golaritsné Richter Bernadett 1973 IV. kategória Budapest
7 Bánfi Viola 1985 III. kategória Sopron
8 Horváth Tünde 1978 III. kategória Ikervár
9 Tóth Ildikó 1981 III. kategória Budapest
10 Mészárosné Buzsáki Éva 1979 III. kategória Röjtökmuzsaj
11 Vörös Szilvia 1989 III. kategória Győr
12 Remsei Róbert férfi 1981 III. kategória Sopron
13 Holweg János férfi 1971 IV. kategória Sopron
14 Maráz Orsi 1976 IV. kategória Sopron
15 Kuluncsics Gábor férfi 1975 IV. kategória Ágfalva
16 Szabó Miklós férfi 1982 III. kategória Sopron
17 Bali Péter férfi 1984 III. kategória Sopron
18 Bak Attila férfi 1983 III. kategória Sopron
19 Hegyi Lili 1992 III. kategória Graz
20 Kovács Viktor férfi 1988 III. kategória Csorna
21 Kudranyik Éva 1993 II. kategória Sopron
22 Buzonics-Molnár Andrea 1975 IV. kategória Sopron
23 Hanzséros Róbert férfi 1970 IV. kategória Sopron
24 Giffinger Mihaly férfi 1982 III. kategória Mosonmagyarovar
25 Solymos Szabina 1978 III. kategória Sopron
26 Schützenhoffer Gergely férfi 1979 III. kategória Szombathely
30 Haydn Viktória 1974 IV. kategória Budapest
31 Pászli Gábor férfi 1983 III. kategória Kapuvár
14 km - 2 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név Fizetve
1 Kiss Csapat Kiss Attila Ifj. Kiss Attila
2 SRSE Karatés Lányok Kiss Flóra Bátorfi Dóra
3 SRSE Karatés Lányok Kiss Flóra Bátorfi Dóra
4 Speed 2 Uzoni Nóri Molnár Szilvia
21 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Lakhely (város) Fizetve
1 Horváth Zsombor férfi 1998 II. kategória Sopron
2 Irmes Henrietta 1991 III. kategória Kapuvár
3 Nyikos Tamás férfi 1975 IV. kategória Sopron
4 Csapó Patrícia 1995 II. kategória Sopron
5 Kiss András férfi 1972 IV. kategória Sopron
6 Kécskefalvi László férfi 1983 III. kategória Sopron
7 Véghelyi Erzsébet 1979 III. kategória Sopron
8 Csizmadia Boglárka 1979 III. kategória Veszprém
9 Sallay Ferenc férfi 1967 IV. kategória Sopron
10 Sallay Judit 1963 IV. kategória Sopron
11 IIvankovics Norbert férfi 1973 IV. kategória Sopron
12 Horvath Csaba férfi 1977 IV. kategória Sopron
13 Doncsecs Kitti 1994 II. kategória Sopron
14 Sommer Zsolt férfi 1971 IV. kategória Budapest
15 Czeczó Bernadett 1977 IV. kategória Kapuvár
16 Tóth Csaba férfi 1975 IV. kategória Csorna
17 Kovács Kinga 1978 III. kategória Sopron
18 Dr. Kondor Bogi 1983 III. kategória Budapest
19 Hatt Zsuzsanna 1968 IV. kategória Bruck An Der Mur Ausztria
20 Bocskai Virág 1987 III. kategória Sopron
21 Horváth Sándor férfi 1987 III. kategória Sopron
22 Dárdai Donát férfi 1992 III. kategória Sopron
23 Ferenczi István férfi 1993 II. kategória Győr
24 Jagodits Julia 1994 II. kategória Fertőszentmiklós
25 Hegedüs Barna férfi 1984 III. kategória Sopron
26 Kovács Réka 1989 III. kategória Sopron
27 Edelényi Márton férfi 1985 III. kategória Sopron
28 Marcin Hrycaj férfi 1977 IV. kategória Opole
29 Adrian Lewandowski férfi 1993 II. kategória Opole
30 Przemysław Skórzewski férfi 1977 IV. kategória Opole
31 Rafał Jagiela férfi 1982 III. kategória Opole
32 Benkéné Dukai Mónika 1993 II. kategória Kapuvár
33 Pintér Dóra 1992 III. kategória Sopron
34 Nagy Anita 1974 IV. kategória Sopron
35 Németh Tamás férfi 1976 IV. kategória Sopron
36 Sárossi Szilvia 1979 III. kategória Tallinn
37 Dr. Máté-Palotai Zsuzsanna 1982 III. kategória Budapest
38 Szédelyi Nikolett 1994 II. kategória Bősárkány
39 Kozma Richárd férfi 1993 II. kategória Csorna
40 Horváth Ádám férfi 1983 III. kategória Bősárkány
41 Nagy Szabina 1986 III. kategória Babót
42 Csigi Lénárd férfi 1993 II. kategória Bősárkány
43 Fórika Martin férfi 1994 II. kategória Sopron
44 Szabó Bence férfi 1995 II. kategória Nagycenk
45 Langer Stefan férfi 1968 IV. kategória Wien
46 Dukai Péter férfi 1989 III. kategória Kópháza
47 Buzonics Attila férfi 1975 IV. kategória Sopron
48 Tóth Csaba férfi 1975 IV. kategória Csorna
49 Hatos Péter férfi 1978 III. kategória Sopron
50 Madarász Zoltán férfi 1975 IV. kategória Mezőtúr
51 Pfaffné Pék Hajnalka 1989 III. kategória Sopron
52 Kárpáti Zoltán férfi 1975 IV. kategória Sopron
53 Zsubrits Attila férfi 1967 IV. kategória Sopron
54 Donáth László férfi 1961 IV. kategória Sopron
55 Tasnádi Tas férfi 1993 II. kategória Sopron
56 Orbán Ákos férfi 1982 III. kategória Sopron
57 Zsirai Zsolt férfi 1982 III. kategória Sopron
58 Khaut Péter férfi 1989 III. kategória Sopron
59 Hoffer Dániel férfi 1982 III. kategória Kapuvár
60 Kocsis Szabolcs férfi 1979 III. kategória Sopron
61 Ildikó Gáspár 1966 IV. kategória Budapest
62 Csollány Szilveszter férfi 1970 IV. kategória Sopron
63 Kecskés Róbert férfi 1980 III. kategória Sopron
64 Khaut András férfi 1964 IV. kategória Harka
65 Csákvári Zsolt férfi 1978 III. kategória Sopron
66 Dr. Fazekas Zoltán férfi 1987 III. kategória Sopron
67 Abdai Krisztina 1977 IV. kategória Sopron
68 Abdai Zsolt férfi 1975 IV. kategória Sopron
69 Szabó Éva 1975 IV. kategória Sopron
70 Lakatos János férfi 1982 III. kategória Hegykő
71 Lakatosné Kulcsár Timea 1981 III. kategória Hegykő
72 Stefan Gastermann férfi 1984 III. kategória Deutschkreutz
73 Tina Lechner 1986 III. kategória Deutschkreutz
74 Pad Péter férfi 1982 III. kategória Sopron
75 Kövér Gábor férfi 1971 IV. kategória Harka
76 Kóczán Tamás férfi 1990 III. kategória Győr
77 Sághy Balázs férfi 1984 III. kategória Budapest
78 Kalocsa Ibolya 1972 IV. kategória Fertőd
79 Paulik Roland férfi 1976 IV. kategória Wien
80 Vass Zoltan férfi 1981 III. kategória Sopron
81 Zlatics József férfi 1974 IV. kategória Pécs
82 Herceg Zoltán férfi 1974 IV. kategória Sopron
83 Kovács Máté férfi 1989 III. kategória Sopron
84 Kleizer Gábor férfi 1985 III. kategória Sopron
85 Gáspár Gergely férfi 1987 III. kategória Sopron
86 Gosztola Anita 1978 III. kategória Sopron
87 Magyar Koppány férfi 1992 III. kategória Sopron
88 Hajtó Henriett 1992 III. kategória Sopron
89 Derdák Viktória 1983 III. kategória Sopron
90 Ján Pásztor férfi 1991 III. kategória Kosice
91 Némedi-Varga Barbara 1988 III. kategória Fertőrákos
92 Sarközi Tamas férfi 1975 IV. kategória Harka
93 Baptsán Réka Laura 2002 II. kategória 9400 Sopron Székele Utca 3.
94 Moeller Sebastian férfi 1981 III. kategória Fertőrákos
95 Dr. Mayr Ildikó 1971 IV. kategória Sopron
96 Szekér Artúr férfi 1978 III. kategória Sopron
97 Zügnné Tomor Anita 1970 IV. kategória Sopron
98 Maróti Vilmos férfi 1968 IV. kategória Sopron
104 Czencz Péter férfi 1982 III. kategória Sopron
105 Svélecz Ferenc férfi 1978 III. kategória Sopron
21 km - 3 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név 3. Név Fizetve
1 Rossoneri Bánfi Gábor Ormándi Balázs Nagy Zsolt
2 SRSE Öregfiuk Csuka Zsolt Nagy Ernő Péter Csaba
3 Mogyoro Team Horváth Antal Horváth Zsófia Fent Gergő
4 P.A.B. Hegyi Péter Hetzer Andrea Dárdai Barnabás
5 Nyikosék Nyikos Csaba Nyikos Barnabás Nyikos Balázs
6 Moser Group Moser Balázs Birkmayer Barbara Moser Boglárka
7 Üldözök Vizzerné Nátz Edina Csiszár Péter Szabó Jenő
8 Őrzök Major István Horváth Péter Varsányi Sebestyén
9 Csajokkal Futok Kecskés Ildikó Gyimesi Henrietta Kucsara Tamás
10 Soprun Molnár Csilla Gáspár Ildikó Bendes Attila
11 PH-érték Dr Sárvári Szabolcs Kovács Renáta Balog Sándor Tamás
12 Jézus Szive Brigád Endúróklub Vámosi Balázs Kaszás Árpád Virág Gábor
13 SRSE Futok Cencz Péter Pirger Attila Fülöp Alida
14 Sportutca Horváth Gyula Varga Balázs Farkas Ciprián