Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
5 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Lakhely (város) Fizetve
1 Skublics Tibor férfi 1982 Felnőtt Pécs
2 Vargáné Bense Melinda 1975 Felnőtt --Fertőszentmiklós
3 Szücs Máté férfi 2006 Junior Andocs
4 Szücsné Gerbovits Mónika 1979 Felnőtt Andocs
5 Kovács Orsi 1978 Felnőtt Fertőd
6 Egyed Péter férfi 1979 Felnőtt Fertőd
7 Kiss Viktória 2007 Gyermek Budapest
8 Kiss Kamilla 2009 Gyermek Budapest
9 Kiss Judit 1978 Felnőtt Budapest
10 Kiss Károly férfi 1976 Felnőtt Budapest
11 Kollár Marcell férfi 2003 Junior Öreglak
12 Kalocsa Mátyás férfi 2010 Gyermek Öreglak
13 Simon Tamás férfi 1985 Felnőtt Öreglak
14 Racz Tibor férfi 1980 Felnőtt Baja
15 Kis Attila férfi 1995 Felnőtt Szőc
16 Takácsné Farkas Krisztina 1984 Felnőtt Ajka
17 Simon Diána 1990 Felnőtt Marcali
18 Teleki Andrea 1986 Felnőtt Marcali
19 Gál Kitti 1992 Felnőtt Pécs
20 Horváh Otília 1980 Felnőtt Mohács
21 Németh Brigitta 1988 Felnőtt Pécs
22 Bihari Hunor férfi 2012 Gyermek Szombathely
23 Schmidtné Tolnai Judit 1979 Felnőtt Mohács
24 Schmidt Gábor férfi 1975 Felnőtt Mohács
25 Schmidt Andor férfi 2008 Gyermek Mohács
26 Németh Margit 1971 Felnőtt 8840 Csurgó Zrínyi U. 24.
27 Házas Ildikó 1995 Felnőtt Andocs
28 Ördög Klaudetta 1994 Felnőtt Pécs
29 Mrázik Csaba férfi 1988 Felnőtt Pécs
30 Kollárné Kocsis Annamária 1967 Felnőtt Csurgó
31 Kollár Julianna 1997 Felnőtt Csurgó
32 Kollár Zoltán férfi 1963 Felnőtt Csurgó
33 Dávid Mátyás Boldizsár férfi 2004 Junior Solymár
34 Völgyi Virág 2001 Junior Pilisvörösvár
35 Völgyi Viki 2001 Junior Pilisvörösvár
36 Vilman Gergő férfi 2011 Gyermek Ajka 8400 Tálas U. 32
37 Vilman Tibor férfi 1982 Felnőtt Ajka 8400 Tálas U. 32
38 Poczai Dávid férfi 2003 Junior Ajka 8400 Tálas U. 32
39 Szauter Dániel férfi 1989 Felnőtt Kaposvár
40 Lelkes Fanni 2008 Gyermek Látrány
41 Bruszt Alexandra 1997 Felnőtt Balatonlelle
42 Márton Eszter 1983 Felnőtt Siófok
43 Kovács István férfi 1984 Felnőtt Taszár
44 Darabos Franciska 1992 Felnőtt Kaposvár
45 Szierer Mónika 1986 Felnőtt Kaposvár
46 Berdár Balázs férfi 1985 Felnőtt Öreglak
47 Martinka Máté férfi 2008 Gyermek Baracska
48 Martinka János férfi 1978 Felnőtt Baracska
49 Izsó Petra 1979 Felnőtt Baracska
50 Simonné Matók Tünde 1963 Felnőtt Székesfehérvár
51 Simon Attila férfi 1963 Felnőtt Székesfehérvár
52 Kováts György férfi 1978 Felnőtt Ajka
55 Tóth János férfi 1974 Felnőtt Ajka
56 Rudolf- Angi-Dávid férfi 2013 Gyermek Ajka
57 Oláh Farkas férfi 1972 Felnőtt Budapest
58 Oláh Boldizsár férfi 2002 Junior Budapest
59 Oláh Donát férfi 2004 Junior Budapest
60 Oláh Ditte 2006 Junior Budapest
61 Besze Szilvia 1971 Felnőtt Budapest
8 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Lakhely (város) Fizetve
1 Pap Marcell férfi 1976 Felnőtt Veszprém
2 Kiss Zoltán férfi 1995 Felnőtt Balatonkenese
3 Stanka Csenge Flóra 1997 Felnőtt Veszprém
4 Kukkonka Viktória 1988 Felnőtt Szombathely
5 Marton Ervin férfi 1966 Felnőtt Budapest
6 Karsai Krisztián férfi 1978 Felnőtt Siófok
7 Tóth Tamás Tibor férfi 1968 Felnőtt Veszprém
8 Vipler Imre férfi 1973 Felnőtt Várvölgy
9 Rudolf Péter férfi 1980 Felnőtt Ajka
10 Epinger Antal férfi 1971 Felnőtt Veszprém
11 Horváth Barbara 1998 Felnőtt Marcali
12 Karancz Kinga 1985 Felnőtt Balatonboglár
13 Hegyi Adrienn 1990 Felnőtt Balatonlelle
14 Ulrich Balázs férfi 1975 Felnőtt Balatonfüred
15 Varga-Gács Ágnes 1989 Felnőtt Balatonlelle
16 Kőszegi Viktória 1991 Felnőtt Balatonboglár
17 Szalai Bernadett 1991 Felnőtt Budapest
18 Semsei Bálint István férfi 1996 Felnőtt Balatonboglár
19 Jugovits György férfi 1975 Felnőtt Veszprém
20 Bakonyi Zita 1997 Felnőtt Csetény
21 Mezei Tímea Éva 1979 Felnőtt Dömsöd
22 Varga Zoltán férfi 1976 Felnőtt Fertőszentmiklós
23 Karsai Dániel férfi 1991 Felnőtt Siófok
24 Horváth Péter férfi 1982 Felnőtt Simonfa
25 Csontos Gábor férfi 1978 Felnőtt Budapest
26 Márton Imre férfi 1980 Felnőtt Érd
27 Balogh Ferenc férfi 1975 Felnőtt Simontornya
28 Schihlgruber János férfi 1979 Felnőtt Budapest
29 Pethő András férfi 1980 Felnőtt Budapest
30 Klausz-P. Gina 1985 Felnőtt Olaszfalu
31 Dakos Gabriella 1978 Felnőtt Budapest
32 Sütő Márton férfi 1978 Felnőtt Budapest
33 Androsovics András férfi 1985 Felnőtt Marcali
34 Kerner Dávid férfi 1993 Felnőtt Hőgyész
35 Lennert Attila férfi 1976 Felnőtt Veszprém
36 Térdig Gabriella 1989 Felnőtt Somogyzsitfa
37 Gősi Zsolt férfi 1976 Felnőtt Ajka
38 Futó Mustafa férfi 1998 Felnőtt Pécs
39 Gál József férfi 1969 Felnőtt Ivánbattyán
40 Piszker Viktória 1984 Felnőtt Szombathely
41 Csordás Nikolett 1993 Felnőtt Kaposvár
42 Horváth Bálint férfi 1993 Felnőtt Kaposvár
43 Szalay Tamás férfi 1991 Felnőtt Törökbálint
44 Márk Ibolya 1980 Felnőtt --Fertőszentmiklós
45 Udvaros Zoltán férfi 2007 Gyermek Látrány
46 Mizser Attila férfi 1982 Felnőtt Budapest
47 Schmidt Zsombor férfi 2006 Gyermek Mohács
48 Schmidt Gábor férfi 1975 Felnőtt Mohács
49 Pusztai Gábor férfi 1971 Felnőtt Kaposvár
50 Hajdú Csaba férfi 1970 Felnőtt Pécs
51 Bóli Szilárd férfi 1972 Felnőtt Pécs
52 Jaksics Tibor Zsolt férfi 1967 Felnőtt Öttevény
53 Kovács József férfi 1977 Felnőtt Veszprém
54 Lóth András férfi 1982 Felnőtt Balatonlelle
55 Szabó Tamás férfi 1980 Felnőtt Budapestp
56 Gál László férfi 1985 Felnőtt Látrány
57 Pizmány Gábor férfi 2003 Junior Balatonlelle
58 Szekeres Norbert férfi 2006 Junior Kiskunfélegyháza
59 Szabó Dávid férfi 2001 Junior Látrány
60 Csutorás Adrián férfi 1992 Felnőtt Attala
61 Futó Gergely férfi 1983 Felnőtt Debrecen
62 Bognár Máté férfi 2001 Junior Gárdony
63 Varga Réka 1993 Felnőtt Csurgó
64 Tiger Tamás férfi 2000 Junior 2484 Gárdony Béla Utca 17.
65 Botka Ákos férfi 1990 Felnőtt Látrány
66 Sali Márk férfi 1988 Felnőtt Kolontár
67 Hartung Péter férfi 1988 Felnőtt Somogybabod
70 Kováts György férfi 1978 Felnőtt Ajka
71 Dr Varga Judit 1985 Felnőtt Ajka
72 Kálmán Szabolcs férfi 1978 Felnőtt Ajka
73 Szeglet Éva 1985 Felnőtt Ajka
74 Kováts Zsombor férfi 2005 Junior Ajka
75 Ludvai Zsolt férfi 1973 Felnőtt Ajka
76 Gfellner Ábel férfi 2005 Junior Ajka
77 Rainer Bálint férfi 2001 Junior Érd