Köridő: futóverseny időmérés | III. FutaPécs Decathlon Dunafutása a busók földjén

Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
Ovis futás: 400m
Sorszám Rajtszám Név
1 Biró Áron
2 Sipos Vivien
3 Sipos Vivien
4 Rudolf Szonja
5 Korsós Ármin
6 Bernhardt Szabolcs
7 Vajda Zalán
8 Vajda Botond
9 Butykó Emma
10 Butykó Gréta
11 Dajkó Vilmos
12 Dajkó Zsigmond
13 Flódung Liliána
14 Ziener Zalán
15 Ziener Emese Réka
16 Kisgyörgy Veronika Anna
17 Tátrai Gorán
18 Füredi Pál Antal
19 Zsilli Nikolett
20 Dalmer Ida
21 Grosits Mirkó
22 Katics Martin
23 Szomor Ádám
24 Kránicz Kornél
25 Sólyomvári Kolos
26 Lukács Ádám Máté
27 Lukács Eszter Eleonóra
28 Jeges-Varga Áron
29 Károly Luca
30 Makkos Eszter
31 Keserű Zsófia
32 Dinya Hanna
33 Dinya Boróka
34 Németh Dániel
35 Nagy Marcell
36 Notheisz Vince
37 Notheisz Tóth Zorka
38 Szabó Marcell
39 Hárs Botond
40 Zsilics Máté
41 Polgár Vilmos
42 Horváth Lotti
43 Mandel Eszter
44 Halász Márton
45 Halász Jakab
46 Notheisz Helka
6km
Sorszám Rajtszám Név Korosztály Település/Város Fizetve
1 301 Kovács Éva Anikó női Pécs
2 302 Ulrich Róbert férfi Villány
3 303 Lemelné Bohorsz Angéla női Mohács
4 304 Rudolf Barbara női Pécs
5 305 Ternákné Karhesz Diána női FELSŐSZENTIVÁN
6 306 Hock Máté fiú Bogád
7 307 Hock Andrea női Bogád
8 308 Martin Klaudia női Szajk
9 309 Takács Tibor férfi Mohács
10 310 Kovácsics Tímea női Mohács
11 311 Ruppert Antónia női Lánycsók
12 312 Sütő Gábor dr. férfi Pécs
13 313 Glück Hajnalka női Mohács
14 314 Glück Szilvia női Mohács
15 315 Kontár Veronika női Lánycsók
16 316 Schmidtné Ambrus Ágnes női Bóly
17 317 Schmidt Tamás Ifj férfi Bóly
18 318 Szabó Barnabás férfi Pécs
19 319 Fürediné Sebők Éva női Pécs
20 320 Pfeil Blanka női Mohács
21 321 Balabán Szilvia női Pécs
22 322 Farkas Gabriella női Pécs
23 323 Majszterics György férfi Pécs
24 324 Hock Gábor férfi Bogád
25 325 Horvath Anett női Vemend
26 326 Horváth Etele férfi Véménd
27 327 Pap Borbála női Pécs
28 328 Schmelczer Ferenc férfi Pécs
29 329 Szomor Eszter lány Komló
30 330 Szűcs Beatrix női Pécs
31 331 Hárs- Papp Eszter női Pécs
32 332 Domokos Zoltán férfi Felsőnána
33 333 Fridrich Gábor férfi Pécs
34 334 Fridrichné Popp Adrienn női Pécs
35 335 Fridrich Levente fiú Pécs
36 336 Vadas Lívia női Pécs
37 337 Kovácsné Levang Szilvi női Pécs
38 338 Marosi Regi női Pécs
39 339 Radó Krisztina női Pécs
40 340 Farkas Beatrix női Pécs
41 341 Makkos Enikő lány Pécs
42 342 Szűcs Dominika Diána lány Pécs
43 343 Csábrák-gonda Kata női Pécs
44 344 Notheisz Garamvölgyi Adél női Kozármisleny
45 345 Hárs Barnabás fiú Pécs
46 346 Szücs Klaudia női Lánycsók
47 347 Kiefer Zoltán férfi Lánycsók
48 348 Dr. Bojtor Adrienn női P`ecs
49 349 Molnár Gábor (ubul) férfi Pécs
50 350 Hock Ármin fiú Szajk
51 351 Trábert József férfi Mohács
52 352 Karácsony Lilla lány Pécs
53 353 Stier Eszter lány Pécs
54 354 Dr. Jakab András férfi Pécs
55 355 Stier Balázs fiú Pécs
56 356 Molnár Ambrus férfi Pécs
57 357 Vajda Kitti női Pécs
58 358 Szűcs Judit Viktória női Pécs
13km
Sorszám Rajtszám Név Korosztály Település/Város Fizetve
1 201 Vajda Kinga női Pecs
2 202 Kása Szabolcs férfi Pécs
3 203 Kása-Csibi Lívia női Pécs
4 204 Csernai Tibor férfi Baja
5 205 Klézli Erika női Szekszárd
6 206 Vadas Viktória női Erzsébet
7 207 Papp Jánosné női Dunaszekcső
8 208 Gerlei Szilárd férfi Bonyhád
9 209 Gerlei Tibor férfi Bonyhád
10 210 Barabás András férfi Bonyhád
11 211 Hotz János férfi Pécs
12 212 Gerlei Erika női Szekszárd
13 213 Czike Nándor férfi Komló
14 214 Guszmann Ákos férfi Mohács
15 215 Klászné Herbert Anita női Pécs
16 216 Butykó Mónika női Lánycsók
17 217 Baracz Zoltan férfi Mohacs
18 218 Keszler Róbert férfi Mohács
19 219 Csaplár Judit női Pécs
20 220 Hutflesz Angéla női Pécs
21 221 Rosta Endre férfi Mohács
22 222 Rónaky Róbert férfi Pecs
23 223 Istovics Krisztina női Komló
24 224 Kellerne Pecze Andrea női Keszü
25 225 Keller Attila férfi Keszü
26 226 Bán Renáta női Beremend
27 227 Péti Tamás férfi Szekszárd
28 228 Klieber Judit női Szekszárd
29 229 Kovács Orsolya női Szekszárd
30 230 Mátyás Kristóf férfi Szekszárd
31 231 Hartmann `Agota női Pécs
32 232 Gyarmati Bea női Pécs
33 233 Zelenák András férfi Harkány
34 234 Somogyi Izabella női Hercegszántó
35 235 czagányné baczovszki katalin női Apátfalva
36 236 Göb Mónika női Mohács
37 237 Antal Gréta női Pécs
38 238 Ihász Dániel férfi Pécs
39 239 Kovács Zoltán férfi Pécs
40 240 Folkmeier Viktor férfi Pécs
41 241 Szécsei Máté férfi Pécs
42 242 Kránicz Ákos férfi Pogány
43 243 Treitz Ferenc férfi Pécs
44 244 Teffner Józsefné női Hőgyész
45 245 Paddi Andrea női Szakály
46 246 Bachesz Tamás férfi Pécsvárad
47 247 Asztalos Klaudia női Hőgyész
48 248 Guba Dániel férfi Mohács
49 249 Lukács Miklós férfi Pécs
50 250 Bárácz Bernadett női Pécs
51 251 Németh Ildikó női Pécs
52 252 Hohmann Norbert férfi Pécs
53 253 Keserű Lajos férfi Pécs
54 254 Dinya Illés férfi Pécs
55 255 Sohár Judit női Pécs
77 256 Szűcs Imre férfi Pécs
56 257 Pécsvári Edina női Mohács
57 258 Rostás Dorka női Abaliget
58 259 Pécsvári Réka női Mohács
59 260 Schmidt - Fat Bóly - Ferenc férfi Bóly
60 261 Csiby Édua Boglárka női Dunaújváros
61 262 Szücs Attila András férfi Pécs
62 263 Rechnitzer Szilvia női Palkonya
63 264 Kiss Dávid férfi Pécs
64 265 Bakonyiné Pozsár K Nikolett női Pécs
65 266 Harsányi Krisztina női Pécs
Félmaraton
Sorszám Rajtszám Név Korosztály Település/Város Fizetve
1 9 Gajdus Istvân súlycsoportos P`ECS
2 10 Tompa Tünde N41-50 Komló
3 11 Tatay Gábor F31-40 Pécs
4 12 Németh Beáta N31-40 Pécs
5 13 Szabó Norbert súlycsoportos Kozármisleny
6 14 Kissné B Tünde N41-50 Szederkény
7 15 dr.Schmidt György Tibor F51-60 Kaposvár
8 16 Wiesz csilla N41-50 Kiskunhalas
9 17 Kissné László Krisztina N41-50 Hőgyész
10 18 Taubert Sándor F41-50 Birján
11 19 Csanádi Zoltán F41-50 Szigetvár
12 20 Mencigár Ferenc F41-50 Csertő
13 21 Kisgyörgy Péter F41-50 Pécs
14 24 Lojek Tibor F51-60 P`ecs
15 25 Szép Katalin N41-50 Pécs
16 26 Fehér Csaba (1971) F41-50 Pécs
17 27 Pintér András súlycsoportos Pécs
18 28 Lemel Ákos F41-50 Mohács
19 29 Ádám János súlycsoportos Pécs
20 30 Papp János F51-60 Dunaszekcső
21 31 Fülöp Bálint F41-50 Bükkösd
22 32 Takács Eszter súlycsoportos Pécs
23 33 Boda Balázs F21-30 Mohács
24 34 Kinyó Zsolt F41-50 Kalocsa
25 35 Kovács Tibor F51-60 Veresegyház
26 36 Dalmer Dóra N31-40 Mohács
27 37 Tóth-Sármány Mónika N31-40 Aparhant
28 38 Szilágyi Péter súlycsoportos Szekszárd
29 39 Pum Tamás F41-50 Pellérd
30 40 Cseh Gábor F21-30 Bóly
31 41 Tóth László Ákos F51-60 Pécs
32 42 Horváth Norbert F41-50 Barcs
33 43 Hotz Tibor F31-40 Romonya
34 44 Kern Jánosné N41-50 Nagytótfalu
35 45 Kondor Henriette N41-50 Nagytótfalu
36 46 Simcsik Ágnes N41-50 Pécs
37 47 Pataki-Hendinger Anita N31-40 Mohács
38 48 Bognár László F51-60 Komló
39 49 Hakszer Erika N51-60 Komló
40 50 Márton Dobor Sándor F41-50 Pécs
41 51 Kálmán-Keller mónika súlycsoportos Bonyhád
42 52 Gáspár Rita N51-60 Bonyhád- Majos
43 53 Gáspár Enikő N41-50 Bonyhád
44 54 Szabó-Toller Helga N31-40 Pécs
45 55 Szabó Márk F31-40 Pécs
46 56 Szerletics Imréné N61-70 Bátmonostor
47 57 Molnár Gábor F41-50 Mohács
48 58 Szerb Bence F21-30 Kaposvár
49 59 Hajdú István F61-70 Kővágószőlős
50 60 Mehring Bogi N21-30 Kaposvár
51 61 Gyurkóczi Gyöngyi N61-70 Pécs
52 62 Bene Sarolta N51-60 Kővágószőlős
53 63 Zlatics József F41-50 Nagykozár
54 64 Zsálig Ákos súlycsoportos Komló
55 65 Dajkó-Ráncsik Nikoletta N31-40 Pécs
56 66 Sütő Zsófia N21-30 Pécs
57 67 Nagy Gábor (Budapest) F41-50 Budapest
58 68 Horváth György F51-60 Kozármisleny
59 69 Kanizsai Ilona N41-50 Hercegszántó
60 70 Ziener Tamás F41-50 Pécs
61 71 Schmidt Tamás F41-50 Bóly
62 72 Török Lajosné N61-70 Pécs
63 73 Tóth Attila súlycsoportos Orci
64 74 Péti Zoltán F31-40 Szekszárd
65 75 Renics Gábor F31-40 Szekszárd
66 76 Kiss László F51-60 Szekszárd
67 77 Tóth Rózsa N31-40 Decs
68 78 Gányiné Tóth Irén N31-40 Decs
69 79 Nagy Gábor (Szekszárd) F41-50 Szekszárd
70 80 Latinovics József F41-50 Somberek
71 81 Balogh Zoltán súlycsoportos Pécs
72 82 Mike György F21-30 Pécs
73 83 Mosztbacher Ágnes N31-40 Mohács
74 84 Kalmár Ádám F41-50 Mohács
75 85 Kiss Attila súlycsoportos Hódmezővásárhely
76 86 Kulutácz Tímea N31-40 Dunaszekcső
77 87 Megyeri Ferencné N41-50 Komló
78 88 Vörös Norbert F31-40 Somberek
79 89 Éder Anita N41-50 Pécs
80 90 Horváth Zoltán F41-50 Pécs
81 91 Szöllősi József F51-60 Pécs
82 92 Horváth Péter Brúnó súlycsoportos Abaliget
83 93 Jakus Gábor F41-50 Komló
84 94 Ihász Róbert F31-40 Pécs
85 23 Kerekes György F41-50 Komló
86 2 Hőnyi Zsolt (IRAMFUTÓ 1:30) iramfutó Siklós
87 1 Flander Marci (IRAMFUTÓ 1:30) iramfutó Baja
88 4 Hegedüs Csaba (IRAMFUTÓ 1:45) iramfutó Pécs
89 3 Miseta Nóra (IRAMFUTÓ 1:45) iramfutó Pécs
90 5 Kolluti Margit (IRAMFUTÓ 2:00) iramfutó Baja
91 6 Révész Beáta (IRAMFUTÓ 2:00) iramfutó Siklós
92 7 Komjáti Viktória (IRAMFUTÓ 2:15) iramfutó Pécs
93 8 Csuka László (IRAMFUTÓ 2:15) iramfutó Pécs
94 95 Fülöpp Miklós F41-50 Pécs
95 96 Szuprics Ferenc súlycsoportos Tolna
96 97 Sebők Zita N21-30 Mohács
97 98 Török Mónika N51-60 Mohács
98 99 Molnár Mihály F41-50 Budapest
99 100 Mandel Iván F31-40 Pécs
100 101 Guzorán András F51-60 Véménd
101 102 Kossa Dávid Henrietta N31-40 Regöly
102 103 Kossa Péter F31-40 Regöly
103 104 Havasi Zoltán F21-30 Mohács
104 105 Dr. Farkas István Gergő F21-30 Pécs
105 106 Fehér Csaba (1987) F21-30 Pécs
106 107 Horváth Zsolt súlycsoportos Balatonalmádi
107 108 Tóth István F31-40 Budapest
108 109 Molnár Balázs F15-20 Mohács
109 110 Molnár Bálint F15-20 Mohács
110 111 Lakatos Réka N31-40 Pécs
111 112 Somogyi Balázs F41-50 Budapest
112 113 Elek Zita N15-20 Szekszárd
113 114 Molnár Gábor súlycsoportos Pécs
114 115 Fülöpp Csenge N15-20 Pécs
115 116 Lehel Miklós F41-50 Pécs
116 117 Bakonyi István súlycsoportos Szeged
117 118 Rapi László F51-60 Szeged
118 119 Herbály István súlycsoportos Hosszúhetény
119 120 Balyalya Imre súlycsoportos Pécs
120 121 Csörnyei Csaba F41-50 Komló
121 122 Csörnyei Nelly N41-50 Komló
122 123 Garamvölgyi Robi F31-40 Pécs
123 124 Gosztolya József F51-60 Pécs
124 22 Jeges-Varga Ferenc súlycsoportos Pécs
125 125 Károly György F31-40 Pécs
126 126 Kővári István János F71-80 Pécs
127 127 Makkos Lóránt súlycsoportos Pécs
128 128 Poronyi Gábor F71-80 Pécs
129 129 Trábert József súlycsoportos Mohács
130 130 Csábrák András F31-40 Pécs
131 131 Kósz Gergely súlycsoportos Pécs
132 132 Rostás Viktor súlycsoportos Abaliget
133 133 Notheisz Péter F31-40 Kozármisleny
134 134 Nyemcsók András súlycsoportos Kővágószőlős
135 135 Trunk László F61-70 Szekszárd
136 136 Rostás Tamás súlycsoportos Pécs
137 137 Zathureczky-Czukor Beatrix súlycsoportos Pécs
138 138 Szilágyi Gábor F41-50 Budapest
139 139 Tarnóczi Tamás F31-40 Pécs
140 140 Molnár Orsolya súlycsoportos Pécs
141 141 Matheisz József súlycsoportos Mohács
142 142 Farkas Péter F21-30 Kalocsa
143 143 Farkas Dániel F31-40 Pellérd
144 144 Dr. Polgár Miklós súlycsoportos Harkány
145 145 Kiss István Áron F15-20 Mohács
146 146 Jagicza Tamás F21-30 Dusnok
147 147 Felinger Zoltán F41-50 Pécs
148 148 Márkus László F31-40 Paks
149 149 Dr Rill Zoltán F41-50 Geresdlak
150 150 Molnár Tamás F31-40 Budapest
151 151 Halász Ádám F21-30 Pécs
152 152 Bártfai László F31-40 Pécs
Free run
Sorszám Rajtszám Név Település/Város Fizetve
1 401 MÓZES MÓNIKA Mohács
2 402 NOVICS SZIDÓNIA Mohács
3 403 BRENDELNÉ TIBOLA ANNAMÁRIA Mohács
4 404 Bernhardt Zsolt Pécs
5 405 Bernhardt Zsombor Pécs
6 406 Arnoldné Balog Xénia Mohács
7 407 Géza Arnold Mohács
8 408 Ritter Tímea Mohács
9 409 Mancsi Zoé Szekszárd
10 410 Hartstein Zoltán Pécs
11 411 Papp László Pécs
12 412 Németh Norbert Mohács
13 413 Szomor Czakó Judit Pécs
14 414 Papdiné Dombi Mónika Pécs
15 415 Orbán Erika Pécs
16 416 Pokorádi Csilla Pécs
17 417 Makkos Szabolcs Pécs
18 418 Rátkai Norbert Pécs
19 419 Hock Erik Szajk
20 420 Teszler Gabriella Szekszárd
21 421 Horváth Hana Pécs
22 422 Horváth Lara Pécs
23 423 Villányi Lajos Pécs
24 424 Szabó Zselyke Mohács
25 425 Schunk Melinda Pécs