Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
3300 m
Sorszám Név Korcsoport Lakhely (város) Családi verseny - név
1 Juhászné Körözsi Beáta N19-35 Jászárokszállás Juhász Család
2 Kónya Zsoltné N36-50 Jászárokszállás
3 André Krisztina N36-50 Jászárokszállás
4 Szima Ádám F19-35 Debrecen
5 Dr. Kovács Dorina N51- Jászberény
6 Dr. Kovács Ferenc F51- Jászberény
7 Németh Dániel F9-10 Budapest
8 Németh Bence F9-10 Budapest
9 Juhos Fanni N11-12 Jászárokszállás
10 Kállainé Litkei Zsanett N36-50 Jászberény Team Faurecia
11 Kállai Kíra N11-12 Jászberény Team Faurecia
12 Bobák Krisztina N19-35 Jászárokszállás Team Faurecia
13 Komoróczy Ágnes N51- Gyöngyös Team Faurecia
14 Kaszab Viktor F11-12 Jászárokszállás
15 Szabó Orsolya N36-50 Jászárokszállás
16 Ballagó Ákos F11-12 Jaszárokszállás
17 Nagy Andrea N19-35 Jászárokszállás Team Faurecia
18 Novák Ádám László F9-10 Jászberény
19 Bakai Örs F11-12 Jászárokszállás
20 Tőzsér Eszter N19-35 Hatvan
21 Csenteri Csaba F19-35 Gödöllő Robert Bosch
22 Bernát- Fodor Magdolna N19-35 Jászárokszállás Bernát
23 Borbás Zita N17-18 Jászapáti Bociék
24 Borbásné Rostás Anikó N36-50 Jászapáti Bociék
25 Borbás Ágota N13-14 Jászapáti Bociék
26 Borbás Nándor F36-50 Jászapáti Bociék
27 André Csenge N-8 Budapest André Család
28 Andréné Novák Anita N36-50 Budapest André Család
29 Gyurka Zoltán F36-50 Atkár
31 Szundi Judit N19-35 Jászárokszállás
32 Csatai Mónika N36-50 Jászárokszállás Csákiék
33 Csáki Lili N11-12 Jászárokszállás Csákiék
34 Csáki Béla F36-50 Jászárokszállás Csákiék
35 Tóth Andrea N36-50 Vámosgyörk
36 Vincze Ákos F15-16 Jászberény Win-czék
37 Vincze Szabolcs F11-12 Jászberény Win-czék
38 Vincze Gyula F36-50 Jászberény Win-czék
39 Borsos Brigitta N36-50 Jászárokszállás
40 Vincze Zsolt F36-50 Jászkisér
41 Novák Máté F-8 Jászárokszállás
43 Novák Noémi N-8 Jászárokszállás
44 Novák Tamás F36-50 Jászárokszállás
45 Spisák Róbert F19-35 Gyöngyös
46 Törőcsik Anikó N36-50 Veresegyház
47 Bordás Péter F11-12 Jászárokszállás
48 Ballagó Bálint F9-10 Jászárokszállás
49 Ballagóné Mártha Zsuzsanna N19-35 Jászárokszállás
50 Kovács Enikő N19-35 Visznek
51 Vasvári-ujlakán Ildikó N19-35 Jászfelsőszentgyörgy
52 Utasi Tímea N19-35 Jászfelsőszentgyörgy
53 Szórád Kontér Andrea N36-50 Abony Szórád Család
54 Szórád Zoltán F36-50 Abony Szórád Család
55 Szórád Réka N-8 Abony Szórád Család
56 Szórád Bogi N-8 Abony Szórád Család
57 Csomor Kincső N11-12 Jászárokszállás
58 Szabó Ágota Hanga N9-10 Szolnok Szabó Család
59 Szabó Inez Gréta N11-12 Szolnok Szabó Család
60 Bikfalvi Tünde N36-50 Szolnok Szabó Család
61 Dr. Szabó Attila F36-50 Szolnok Szabó Család
62 Kocsis Mária N36-50 Vámosgyörk Nagy Csapat
63 Nagy Árpád F36-50 Vámosgyörk Nagy Csapat
64 Nagy Tímea N9-10 Vámosgyörk Nagy Csapat
65 Nagy Enikő N-8 Vámosgyörk Nagy Csapat
66 Nagy Gergő F-8 Vámosgyörk Nagy Csapat
67 Dániel Gyulavári F19-35 Jászárokszállás
68 Papp Dóra N17-18 Jászárokszállás
69 Pózmán Réka N17-18 Abasár
70 André Hanga N-8 Jászárokszállás Andrék
71 André Botond F9-10 Jászárokszállás Andrék
72 André Szabolcs F36-50 Jászárokszállás Andrék
73 Varga Zsuzsanna N36-50 Jászárokszállás Andrék
74 Ballagó Liliána N15-16 Jászárokszállás
75 Fehér Éva N51- Jászárokszállás
76 Kalmar Andrea N19-35 Hatvan
77 Kovács Erzsébet N36-50 Jászberény
78 Lénárt Márta N19-35 Budapest
79 Benke Ninrod F-8 Jaszbereny
80 Mezei Gréta N11-12 Jászberény
81 Fürstenfenfelder Andrea N19-35 Nagykáta 7mérföldes
82 Fürstenfelder Arnold F36-50 Nagykáta 7mérföldes
83 Fürstenfelder Márk F11-12 Nagykáta 7mérföldes
84 Fürstenfelder Sára N-8 Nagykáta 7mérföldes
85 Nagy Levente F-8 Jászárokszállás
86 Agócs Sándor F36-50 Jászárokszállás Agócsék
87 Agócs Judit N36-50 Jászárokszállás Agócsék
88 Agócs Gergely F15-16 Jászárokszállás Agócsék
89 Agócs Benedek F13-14 Jászárokszállás Agócsék
90 Agócs Sándor F11-12 Jászárokszállás Agócsék
91 Süveges Gergő F-8 Jászárokszállás
92 Németh Enikő N-8 Jászárokszállás
93 Ficzere Anita N19-35 Jászkisér
94 Juhász Emília N-8 Jászárokszállás Juhász Család
95 Mezei Gábor F36-50 Jászberény
96 Panyik Viktoria N-8 Jászárokszállás Panyik Család
97 Panyikné Szerző Nikolett N19-35 Jászárokszállás Panyik Család
98 Panyik Evelin N-8 Jászárokszállás Panyik Család
99 Panyik Roland F19-35 Jászárokszállás Panyik Család
100 Nagy Anita N36-50 Jaszberny
101 Kelemen Karolina N-8 Jászárokszállás
109 Lengyel Éva N36-50 Jászárokszállás
110 Mongyi Boglarka Ilona N-8 Jaszarokszallas
111 Gorbe Anita N19-35 Jaszarokszallas
112 Kónya Karina N-8 Jászárokszállás
113 Tábori Natália N11-12 Jászárokszállás
114 Dobos Dóra N36-50 Jászárokszállás
115 Kiss Kinga N19-35 Jászárokszállás
116 Spisák László F19-35 Jászárokszállás
117 Horváth Júlia N11-12 Jászárokszállás
118 Kóczián Andrea N17-18 Jászárokszállás
119 Tanczig Dávid F-8 Jászárokszállás
120 Tanczigné Kasza Katalin N36-50 Jászárokszállás
121 Major Jázmin N-8 Jászárokszállás
122 Major Jázmin N-8 Jászárokszállás
123 Móczár Máté F-8 Jászárokszállás
124 Móczár Sándor F36-50 Jászárokszállás
125 Molnár Szilvia N19-35 Jászárokszállás
126 Antal Ildikó N36-50 Jászárokszállás
127 Varga Lukrécia N-8 Jászárokszállás
128 Kis László F36-50 Jászárokszállás
129 Csuka Gábor F-8 Jászárokszállás
130 Csuka Fanni N15-16 Jászárokszállás Csuka Család
131 Csukáné Farkas Edina N36-50 Jászárokszállás Csuka Család
132 Varga-lobermayer Ágnes N36-50 Jászárokszállás
133 Varga Roland F-8 Jászárokszállás
134 Vas Ádám F-8 Jászberény
135 Spisák Rita N19-35 Budapest
136 Sárközi-vas Katalin N19-35 Jászberény
137 Nagy Dorina N19-35 Jászárokszállás
138 Biróné Földi Rita N19-35 Jászárokszállás
139 Bíró Csanád F-8 Jászárokszállás
140 Bíró Zsolt F-8 Jászárokszállás
141 Bobák-Sándor Erzsébet N36-50 Jászárokszállás Bosá
142 Bobák Sándor F51- Jászárokszállás Bosá
143 Bobák Dániel F9-10 Jászárokszállás Bosá
144 Varga Noel F9-10 Jászárokszállás
145 Varga-Válent Bernedett N36-50 Jászárokszállás
146 Bódis Edina N36-50 Jászárokszállás
147 Bódis Petra N11-12 Jászárokszállás
148 Füleki Hunor F-8 Jászárokszállás
149 Bodor Mónika N36-50 Jászárokszállás
150 Lados Sára N-8 Jászárokszállás
151 André Zsanett N19-35 Jászárokszállás
152 Ördög Dóra N19-35 Jászárokszállás
153 Gulyás Inez N-8 Jászárokszállás
154 Bobák Eszter N-8 Gödöllő
155 André Béla F51- Jászárokszállás
156 Lázár Míra N11-12 Budapest Lázár Család
157 Lázár Noel F9-10 Budapest Lázár Család
158 Lázár Zsanna N-8 Budapest Lázár Család
159 Lázár Győző F36-50 Budapest Lázár Család
160 Lázár Zsuzsa N19-35 Budapest Lázár Család
161 Váczi Dávid F9-10 Jászárokszállás
162 Zsótér Erzsébet N51- Jászjákóhalma
6600 m
Sorszám Név Korcsoport Lakhely (város) Családi verseny - név
1 Juhász Roland F36-50 Jászárokszállas Juhász Család
2 Vidra Adrienn N19-35 Jászárokszállás
3 Mitercsák Judit N19-35 Jászárokszállás
5 Nemoda Bence F19-35 Jászárokszállás
6 Varga Tibor F19-35 Jászárokszàllás
7 Dr. Kovács Norbert F19-35 Jászberény
8 Petes Varga Károly F36-50 Gyöngyös Team Faurecia
9 Tari Tímea N19-35 Visznek Team Faurecia
10 Belkovics Beáta N36-50 Gyöngyös Team Faurecia
11 Nagy Andrea N19-35 Jászárokszállás Team Faurecia
12 Nagypéter Ildikó N36-50 Jászapáti
13 Dr. Bollók Renáta N19-35 Jászdózsa
14 Szundi Zoltán F19-35 Jászárokszállás
15 Görbéné Faragó Bernadett N36-50 Jászárokszállás
16 Csenteri Csaba F19-35 Gödöllő Robert Bosch
17 Bordásné Füleki Bernadett N36-50 Jászárokszállás
18 Nagy Gyula F36-50 Érd
19 Kulics Zoltán F19-35 Jászfényszaru
20 Rédei Tímea Éva N19-35 Jászapáti
21 Csomornè Juhász Szilvia N36-50 Jászárokszállás
22 Bakos Petra N13-14 Jászberény
23 Szőke Péter F19-35 Jászberény
24 Baranyi Tibor F36-50 Jászjákóhalma
25 Pivarcsik Zsolt F36-50 Budapest
26 Juhosné Mezei Erika N36-50 Jászárokszállás
27 Rédei- Tari Gabriella N36-50 Jászárokszállás
28 Kovács Ferenc F51- 2071 Páty
29 Körösiné Márkus Melinda N36-50 Jászberény