Köridő: futóverseny időmérés | Decathlon Zalatriatlon Sprint

Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
Sprint táv (750m/20km/5km)
Sorszám Név Születési év Lakhely (város) Sportegyesület Fizetve
1 Dr.tóth Judit 1976 Ajka Tovafutók SE
2 Czigány Ferenc 1977 Zalaegerszeg 575 Team
3 Bella András 1983 Pápa Vasi Triatlon SE
4 Szabo Tamas 1982 Szombathely Vasi Triatlon SE
5 Kővári Gábor 1980 Szombathely Vasi Triatlon SE
6 Mészöly Éva 1969 Budaörs FTC úszó
7 Szabó István 1966 Márokföld 575 Team
8 Molnár Tamás 1997 Zalaegerszeg Polythlon ETK
9 Szekeres Balázs 1978 Keszthely Szekeres Team
10 Molnár Melitta 1985 Székesfehérvár Somlói Sólymok SE
11 Dénes Csaba 1983 Somlóvásárhely Somlói Sólymok Se
12 Vadai Mónika 1973 Budapest Ferencvárosi Torna Club
13 Id. Kendeh Zsolt 1973 Lesencefalu
14 Béry Norbert 1970 Söpte Kőszegi Triatlon és Úszóklub
15 Béry-nagy Eszter 1977 Söpte Kőszegi Triatlon és Úszóklub
16 Nagy Roland 1979 Fertoszeplak
17 Stelczer István 1984 Sótony
18 Dr Szegedi Attila 1978 Zalaegerszeg
19 Zakariás János 1992 Budapest Érdi Kerékpáros és Triatlon Sportegyesület
20 Szalmási Dániel 1996 Fertőszenmiklós Polythlon ETK
21 Horváth Zsolt 1969 Táplánszentkereszt Vasi Triatlon SE
22 Gájer Tímea 1976 Keszthely
23 Szabó Gyula 1972 Keszthely 575
24 Takács Ildikó 1980 Nárai Vasi Triatlon SE
25 Kádár Márton Gábor 1991 Zalaegerszeg
26 Márton István 1971 Zalaegerszeg
27 Tóth Emőke 1977 Körmend
28 Pásztory Sára 2002 Szombathely Vasi Triatlon SE
29 Pásztory Zoltán 1969 Szombathely Vasi Triatlon SE
30 Fenyősi Zoltán Dr 1974 Bak 575
31 Németh Panna 2002 Zalaegerszeg Zalatriatlon
32 Németh Levente 2001 Zalaegerszeg Zalatriatlon
33 Németh János 1967 Zalaegerszeg Zalatriatlon
34 Pócza Tamás 1983 Szentgotthárd Vasi Triatlon SE
35 Török Gergő 1976 Zalaegerszeg
36 Lendvai Zsolt 1974 Budapest Ferencvárosi Torna Club
37 Egyedi Beatrix 1977 Budapest
38 Kecskés Zoltán 1973 Szombathely Vasi Triatlon SE
39 Kecskésné Bánhalmi Katalin 1972 Szombathely Vasi Triatlon SE
40 Kapolcsi Imre 1949 Szombathely Vasi Triatlon SE
41 Balázs Béla 1974 Budapest Spuri Sc
42 Németh-benkő Dóra 1985 Szombathely
43 Döbör Imre 1968 Szombathely Vasi Triatlon SE
44 Kovács Gábor 1978 Budapest 575 Team
45 Németh Timea 1993 Szentendre Polythlon
46 Csikász István 1974 Kazincbarcika Trikolor KTSK
47 Hornung Tamás 1957 Zalaegerszeg
48 Csorba Kornél Ottó 1975 Szombathely
49 Marics Éva 1968 Lukácsháza Vasi Triatlon SE
50 Farkas Gábor 1969 Zalaegerszeg
51 Tóth Péter 1983 Vasszilvágy
52 Dankó László 1967 Vasszilvágy
53 Molnár Anna 1995 8997 Zalaháshágy Nincs
54 Kálovics Anikó 1977 Szombathely
55 Csóbor Georgina 1978
56 Kovács Dávid 1987 Sopron Vasi Triatlon SE
57 Peter Skafar 1977 New Port Richey Total Fitness
58 Számedli Richárd 1985 Nemesbőd Vasi triatkon se
59 Horváth Attila 1975 Szombathely Endorfin KSE
60 Boronkay Lajos 1962 Zalaegerszeg
61 Demeter Robert 1982 Magyarlak -
62 Oliver Pendl 1970 Jennersdorf TRIRUN Jussi Jennersdorf
63 Molnár Gábor 1968 Budapest
64 Gergály- Bencze Barbara 1977 Csénye -
65 Zömbik Anna 2001 Keszthely
66 Korcsmárosné Vig Rozália 1959 Nagykanizsa TRICO TRIATLON NAGYKANIZSA
67 Hoffmann Tamás 1970 Zalaegerszeg
68 Csikós Attila 1962 Budapest nincs
69 Fröhlich Tamás 1964 Várpalota
70 Dr. Koltai Miklós 1961 Gencsapáti SZoESE
71 Dr. Temesi Zsuzsanna 1966 szombathely SZoESE
72 Geröly Csaba 1961 Gencsapáti SZoESE
73 Márkus Andor Rudolf 1990 Szeged
74 Wölfel Vanda 1989 Kőszeg
75 Gránicz István 1973 Zalaegerszeg ZKSE
76 Varga Zsolt 1969 Gyenesdiás Team 575
77 Déri Miklós 1957 Zalaegerszeg Zalatriatlon
78 Simon Bence 1991 Szombathely Szoese
79 Simon J. Gábor 1966 Szombathely Szoese
80 Hamar Bálint 1990 Zalaegerszeg
81 Wéber Krisztián Csongor 1976 Budapest
82 Szajdán Zsolt 1978 Zalaegerszeg ZKSE
83 Király István Dániel 1978 Budapest Polythlon ETK
84 Zömbik László 1961 Keszthely Keszthelyi Kilométerek
85 Kiss Mónika 1976 Töltèstava Szese
86 Kiss Attila 1969 Győr SZESE
87 Monika Papst-gindl 1975 Loipersdorf dertriathlon.com Fürstenfeld
88 Gerit Papst 1976 Loipersdorf dertriathlon.com Fürstenfeld
89 Johann Lindner 1968 Fürstenfeld b-active.at Fürstenfeld
90 Manuel Talakovics 1980 Fürstenfeld dertriathlon.com Fürstenfeld
91 Szapáry Brigitta 1990 Felsőörs
92 Christina Wilfinger 1982 Bad Waltersdorf dertriathlon.com Fürstenfeld
93 Christoph Herbst 1976 Großsteinbach dertriathlon.com Fürstenfeld
94 Kovácshegyi Bence 1995 Budapest Budaörsi Triatlon Klub
95 Zsódér Zsolt 1971 Szombathely Vasi Tri
96 Molnár Marcell 2000 Szombathely Vasi Triatlon SE
97 Gáspár Ferenc 1971 Balatonkenese Veszprémi Triatlon Egylet.
98 Ott Benjámin 1998 Sárhida Zalaszám-ZAC
99 Benedek János 1956 Nagykanizsa TRI-CO TRIATLON
100 Hegedűs Miklós 1987 Sopron
101 Lelkó Roland 1985 Nagykanizsa 575 Kft
102 Hegyi Péter 1981 Zalaegerszeg
103 Majzik Gergő 1980 Budapest
Sprint táv (750m/20km/5km) - váltó
Sorszám Váltó neve Név (ú) Születési év (ú) Lakhely (város) (ú) Sportegyesület (ú) Név (k) Születési év (k) Lakhely (város) (k) Sportegyesület (k) Név (f) Születési év (f) Lakhely (város) (f) Sportegyesület (f) Fizetve
1 Zasz Se - Imrupi Szittár Rudolf 1963 Zalaegerszeg Zalaegerszegi Aszfaltszaggatók Szakonyi István 1978 Pethőhenye Zalaegerszegi Aszfaltszaggatók Kovács Imola 1978 Zalaegerszeg Zalaegerszegi Aszfaltszaggatók
2 Futazala Sportközösség Jóna Andrea 1979 Zalaegerszeg Sportoljma / Futazala sportközösség Kocsis Tamás 1978 Zalaegerszeg Sportoljma / Futazala sportközösség Molnár Péter 1980 Zalaegerszeg Sportoljma / Futazala sportközösség
3 Ági & Laci Pencz László 1984 Dunaharaszti Pencz László 1984 Dunaharaszti Ferenczi Ágnes 1988 Dunaharaszti
4 BÖBE és a KÉT VEZÉR Major Erzsébet 1977 Zalaegerszeg Nádasi Ádám 1986 Zalaegerszeg Gyökeres Balázs 1978 Zalaegerszeg
5 Kbz-trió Kovacs Zoltan 1979 Veszprém VTE Zieger Balázs 1976 Nagykanizsa Ziegerné Pogány Krisztina 1979 Nagykanizsa
6 Előttem Aaz Utódom Béry Norbert 1970 Söpte Kőszegi Triatlon és úszóklub Béry Bálint 2007 söpte Kőszegi Triatlon és uszóklub Béry Bálint 2007 söpte Kőszegi Triatlon és úszóklub
7 Zalaegerszegi Televízió És Rádió Sport Club Vizsy Dóra 1991 Zalaegerszeg ZTVRSC Inkovics Gábor 1977 Zalaegerszeg ZTVRSC Gyuk Alexandra 1989 Zalaegerszeg ZTVRSC
8 Mighty Mick's Team Stáhl Donát 2002 Ajka Stáhl László 1970 Ajka Tovafutók SE Stáhl Botond 2001 Ajka KK Ajka
9 Keszthelyi álomcsapat Kardos Kata 1966 Keszthely Recsetár János 1967 Keszthely Mazsola KSE Risthaus Markus 1965 Keszthely 575
10 Zalatriatlon Váltó Ferenczi István 1965 Zalaegerszeg Zalatriatlon Cseh Andrea 1974 Zalaegerszeg Zalatriatlon Kocsmár Tamás 1974 Zalaegerszeg Zalatriatlon
11 Dóri És A Fiúk Mester Dóra 1995 Szombathely Kelemen Tibor 1963 Dozmat Vasi Triatlon SE Stojcsics Balázs Kálmán 1984 Körmend Vasi Triatlon SE
12 Melitta És Balázs Molnár Melitta 1985 Székesfehérvár Somlói Sólymok SE Göcsei Balázs 1984 Somlóvásárhely Somlói Sólymok SE Göcsei Balázs 1984 Somlóvásárhely Somlói Sólymok SE
Serdülő sprint táv (200m/5km/1km)
Sorszám Név Születési év Lakhely (város) Sportegyesület Fizetve
1 Szekeres Csongor 2008 Keszthely Szekeres Team
2 Kendeh Zsolt 2006 Lesencefalu KVDSE
3 Kendeh Panna 2008 Lesencefalu KVDSE
4 Kendeh Sára 2010 Lesencefalu KVDSE
5 Ádám Szabolcs 2006 Zalaszentiván FEMAT - ZKSE
6 Molnár Levente 2004 Körmend Kőszegi Úszó és Triatlon Klub
7 Szegedi Csongor 2008 Zalaegerszeg
8 Strobl Anna 2007 Zalakaros Karos Sprint Úszóklub
9 Csikász Panni 2008 Kazincbarcika Trikolor KTSK
10 Pincési Szonja 2010 Budapest
11 Récsán Petra 2009 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
12 Szücs Olivér 2008 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
13 Bencze Botond 2008 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
14 Bencze Áron 2005 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
15 Landesz Máté 2004 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
16 Szücs Zsombor 2004 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
17 Paluska Péter 2004 Barcs BVSE Triatlon Szakosztály
18 Karikó Zalán 2006 Keszthely KVDSE
19 Kővári Barnabás 2010 Szombathely Vasi Triatlon SE
20 Fehér Luca 2008 Keszthely KVDSE
21 Kocsi Hanna 2002 Keszthely KVDSE
22 Kovács Botond 2007 Nemesvámos VTE
Serdülő sprint táv (200m/5km/1km) - váltó
Sorszám Váltó neve Név (ú) Születési év (ú) Lakhely (város) (ú) Sportegyesület (ú) Név (k) Születési év (k) Lakhely (város) (k) Sportegyesület (k) Név (f) Születési év (f) Lakhely (város) (f) Sportegyesület (f) Fizetve
1 Két Lotti Nagy Enikő 2007 Győr - Nagy Enikő 2007 Győr - Nagy Eszter 2007 Győr -